Relacja z Targów Foto Video w Łodzi

Relacja z Targów Foto Video w Łodzi
Fotografia cyfrowa 2 min czytania

Ostatnie tygodnie upływają nam bardzo pracowicie. Zaraz po przeprowadzce firmy ruszyliuśmy ze sprzętem w trasę na Targi Foto Video w Łodzi. W zwartej i pełnej energii reprezentacji trzyosobowej postanowiliśmy porwać za sobą sporą część uczestników targów.

 

 

 

Nasze stoisko było częścią logicznego ciągu pod patronatem Canona. Od  wykonania fotografii, przez obróbkę po druk.

 

 

 

Zadania podzieliliśmy pomiędzy Foto Novę i Centrum Papieru. Jednak to nasz człowiek poprowadził krótkie prezentacje nowego Canona 5D Mark III, wraz z obróbką i wydrukiem.

 

Nasze stanowisko oblegali Klienci chcący dowiedzieć się trochę o druku, lub poprostu skorzystać z mżliwości przetestowania jakości ploterów iPF8300 i iPF6300.

 

 

 

Każdy odwiedzający miał bowiem szansę wydrukować swoje fotografie w wielkim formacie.

Kolejka chętnych przerosłą nasze oczekiwania. Ponadto na stoisku Centrum Papieru nabyć można było plotery oraz monitory w specjalnych cenach (nawet kilka tysięcy taniej).

 

 

 

Jeszcze do 14tego kwietnia obowiązuje promocyjna cena na topowe monitory graficzne NEC z serii SpectraView Reference – dzięki czemu jeszcze po targach zakupić można model NEC SpectraView 241 z rabatem 2tys PLN!

 


Targi po przeniesieniu do nowej Hali robią ogromne wrażenie. Oczywiście najwięcej widzów przyciągały wielkie stanowiska przygotowane porzez Sony, Nikona i Panasonica.

 

 

 

Mogliśmy tam obejrzeć atrakcje, od cyrkowców po tancerzy, po pokaz flamenco. Niezmiennie jednak, największym zainteresowaniem cieszyły się hostessy :)


Nikon zaprezentował  modele D4 i D800, Canon na stoisku Foto Novy pokazywał między innymi Canona 1D X i wspomniany 5D Mark III a Sony na ogromnym stanowisku prezentował nietypowe lustrzanki w technologii SLT.

 

 

 

Goście rządni nowości mieli więc sporo okazji by wypróbować w praktyce, to o czym czytali w internecie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii targowej i już dziś zapraszamy na kolejny rok :)