urz��dzenie hp ze skanerem - Blog

Niestety, nie znaleziono wyszukiwanej frazy. Spróbuj ponownie używając innej!

Niezbędna wiedza o Care Pack od HP

Wykupienie pakietu HP Care Pack w czasie trwania okresu gwarancji rozszerzy dotychczasową gwarancję o dodatkowe usługi, takie jak bezpłatna telefoniczna pomoc techniczna w celu zdalnego rozwiązywania problemów, bezpłatny odbiór urządzeń do naprawy, bezpłatna naprawa lub wymiana, a także bezpłatna usługa zwrotu.

X-Rite rozpoczyna globalną współpracę z Calibrite

Przez dziesięciolecia X-Rite był liderem na rynku foto i wideo w dostarczaniu produktów do zarządzania barwą. W ramach strategicznej zmiany firma X-Rite zdecydowała, że rynek fotografii i wideo będzie najlepiej obsługiwany przez sprawdzonego partnera skupionego wyłącznie na wyjątkowych potrzebach fotografów i filmowców.

Nowość! Plotery HP DesignJet Z6 PRO i DesignJet Z9+ PRO!

Drukarki HP DesignJet Z6 Pro i Z9+ Pro to najwyższa profesjonalna jakość zdjęć i precyzyjne rozwiązania wielkoformatowe, które zapewniają wyjątkową jakość obrazu, szybciej, łatwo i bezpiecznie. Uzyskaj wyjątkową jakość obrazu. Realizuj więcej projektów z wysoką produktywnością. Kontroluj operacje drukowania z dowolnego miejsca i chroń swoją pracę dzięki najbezpieczniejszym na świecie drukarkom wielkoformatowym.

Etykietowania, a efektywność pracy hybrydowej

Drukarki etykiet są już kluczowym narzędziem dla office managerów. Teraz mogą wspomóc firmy w wyzwaniach logistycznych i informatycznych, które pojawiły się w związku z pracą w domu. Poniżej przedstawiamy cztery wskazówki, jak wykorzystać etykietowanie w organizacji, aby zachować produktywność pracowników i utrzymać kontrolę nad firmowymi sprzętami.

Odświeżona oferta drukarek Epson EcoTank

Firma Epson odświeżyła swoją ofertę nagradzanych drukarek EcoTank do domu i małego biura.

Nowe drukarki bez wkładów atramentowych oferują użytkownikom domowym bezproblemowe drukowanie w bardzo niskich cenach. Dodatkowym atutem są elastyczne funkcje łączności i zgodność z aplikacją Smart Panel firmy Epson

Nowości produktowe firmy DAHLE

Poznaj najnowsze urządzenia firmy Dahle.

Dahle wspiera pracę w biurze już od blisko 90 lat. Praktyczne rozwiązania podnoszą wydajność pracy, przyczyniając się jednocześnie do wzrostu efektywności. Z jednej strony stawiamy na tradycyjne i sprawdzone rozwiązania, z drugiej zaś wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju, aby nasze produkty wyróżniały się jeszcze większą precyzją, bezpieczeństwem i pewnością.

Wybierając produkty Dahle masz gwarancję ich najwyższej jakości

Kup ploter HP i odbierz nawet 850zł zwrotu na konto!

Za zakupy ploterów HP w Centrum Papieru biorących udział w promocji HP CashBack Klient otrzymuje zwrot na na konto nawet 850zł.

Co musisz zrobić żeby uzyskać zwrot od HP z programu DesignJet CashBack?
Wszystkie potrzebne informacje i linki zebraliśmy dla Ciebie w tym artykule.