Drukarka ledowa OKI

OKI

Drukarka ledowa OKI

Wśród urządzeń drukujących w ofercie Centrum Papieru znajduje się drukarka ledowa OKI. Za jakość pracy z tym sprzętem odpowiada zarówno sama technologia, jak i producent. Diody LED mają wiele zalet, dzięki czemu mają wszechstronne zastosowanie. Nie potrzebują dużo prądu, wymagając małej sprawności napięcia zasilającego, są jednocześnie bardzo sprawne i ekonomicznie, gdyż cechuje je mała utrata energii, mają dużą wartość iluminacji i są bardzo trwałe. Jak się to przekłada na funkcjonowanie drukarki? Jest bardzo ekonomiczna, dzięki temu, że diody LED nie są awaryjne, również sprzęt gwarantuje bezproblemowe działanie. Budowa takiej drukarki powoduje, że drukuje się na niej szybciej. Po prostu diody naświetlają na całej szerokości bębna w tym samym momencie, co redukuje czas drukowania w porównaniu np. z drukiem laserowym, gdzie naświetlanie jest punktowe.

 

LED OKI High Definition Color

 

A czemu ważny jest producent? Ponieważ OKI to pierwsza firma, która zaczęła wykorzystywać diody LED w urządzeniach do drukowania. OKI to pionier w wielu dziedzinach – to pierwszy producent telefonów (1881 rok), jeden z pionierów rozwoju technologicznego harmonijnego z dbałością o środowisko przyrodnicze, jeden z pierwszych producentów komputerów z pamięcią rdzeniową. Specjaliści OKI już w latach 90. XX wieku intensywnie pracowali nad doskonaleniem zastosowania diod LED w drukarkach, a więc ich produkty są efektem wieloletnich badań. Z pewnością dlatego diody te mają dożywotnią gwarancję.

Urządzenia wielofunkcyjne i drukarki OKI oferowane przez Centrum Papieru są przeznaczone do druku w formacie A4 i A3, zapewniają szybki wydruk, pozostając przy tym bezawaryjnymi. Dokładne specyfikacje znajdują się w opisach produktów na stronie internetowej Centrum Papieru.


Zobacz filmPoznaj markę: OKI