HP DeskJet Ink Advantage - Zwiększona produktywność


Łatwe drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych

Twoje urządzenie, Twój wybór. Łatwe drukowanie dokumentów i zdjęć ze smartfonów i tabletów.1 Szybkie rozpoczęcie drukowania i nawiązanie połączenia dzięki łatwej konfiguracji z poziomu smartfona, tabletu lub komputera.3 Podłącz smartfona lub tablet bezpośrednio do drukarki i drukuj z łatwością bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią.2

 

Ekonomiczne drukowanie w domu

Wysokiej jakości wydruki wszystkich zdjęć i dokumentów, jakich potrzebujesz, na korzystnych warunkach dzięki wkładom atramentowym HP dostępnym w niskich cenach. To niezawodne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wydruki wysokiej jakości za każdym razem.

 

Wydajność w domu i w pracy

Łatwy w obsłudze wyświetlacz dotykowy o przekątnej 5,5 cm (2,2") pozwala na proste zarządzanie zadaniami. Automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy zapewnia szybką realizację wielostronicowych zadań. Automatyczny druk dwustronny zapewnia oszczędność papieru. Drukuj zdjęcia bez marginesów studyjnej jakości oraz dokumenty o jakości druku laserowego w warunkach domowych.

 

Doskonałe rozwiązanie do domu i domowego biura

Smukła konstrukcja urządzenia sprawia, że zmieści się praktycznie wszędzie. Opcjonalny tryb cichy pozwala na drukowanie w dowolnym pomieszczeniu bez zakłócania ciszy.

 


 

Drukowanie przystępne cenowo     Wiele dostępnych funkcji
Większa wydajność
i niższy koszt zadań
służbowych i domowych
  Drukowanie
mobilne
  Wiele dostępnych funkcji
         
Drukuj, faksuj, skanuj i kopiuj wielostronicowe dokumenty taniej - skorzystaj z niedrogich oryginalnych wkładów atramentowych HP zapewniających jakość, na której można polegać.   Drukuj bezprzewodowo ze smartfonu, tabletu i komputera oraz skanuj bezpośrednio do urządzenia przenośnego w celu łatwego udostępniania.   Niezależnie od tego, czy chcesz drukować, kopiować, skanować czy przefaksować dokument, Twoja drukarka ma wszystko, czego potrzebujesz.

 


 

HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-One  

HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-One

  • Korzystaj z łatwego drukowania mobilnego.
  • Drukuj ekonomicznie we swoim domu.
  • Ciesz się produktywnością na własnych warunkach.
    https://www.centrumpapieru.pl/produkt,drukarka-hp-deskjet-ink-advantage-1115,11684.html

HP DeskJet Ink Advantage 4675 All-in-One  

HP DeskJet Ink Advantage 4675 All-in-One

  • Produktywność dla domu i biura
  • Niedrogie drukowanie w domu
  • Łatwe drukowanie z urządzenia mobilnego
   

 


 

HP DeskJet Ink Advantage - Zwykłe drukowanie - film   Zobacz film

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


1
W porównaniu do większości konsumenckich/domowych atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych.
2
Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi być podłączone bezpośrednio do sieci bezprzewodowej urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki z obsługą bezpośrednich połączeń bezprzewodowych. W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być również bezpłatna aplikacja lub sterownik. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/mobileprinting.
3
Rozwiązanie wymaga pobrania aplikacji HP All-in-One Printer Remote na urządzenia przenośne i jest zgodne z urządzeniami iPhone® 4 i nowszymi, iPad® 4. generacji, iPad mini™, iPad Air®, iPod® oraz urządzeniami przenośnymi z systemem Android™ 4.0.3 lub nowszym. Pełna lista obsługiwanych systemów operacyjnych jest dostępna na stronie hp.com/go/mobileprinting.
4
Niższy koszt w porównaniu ze średnią ceną detaliczną oryginalnych wkładów atramentowych HP 61, 301, 122 i 802.


Poznaj markę: HP