Urządzenia Lexmark dla średnich i dużych grup roboczych

 

Średnie i duże grupy robocze

Efektywnie rozwijaj swoją firmę dzięki zabezpieczeniom i specjalistycznej wiedzy Lexmarka

Niezależnie od tego, czy firma mieści się w jednym pokoju, czy jest globalną siecią, jej cele są unikatowe, a wymagania stawiane technologii obrazowania wykraczają poza typowe zadania, takie jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie czy faksowanie. Musi ona wspierać realizację wizji firmy przez usprawnienie procesów, obniżenie kosztów druku oraz zapewnienie bezpieczeństwa i zgodności.

 


 

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dla średnich grup roboczych

Drukarki i inteligentne urządzenia wielofunkcyjne Lexmarka dla średnich grup roboczych są przeznaczone dla zespołów liczących do 20 osób i drukujących od 3000 do 6000 stron na miesiąc. Te wydajne urządzenia o parametrach urządzeń dla przedsiębiorstw charakteryzują się większymi prędkościami, większymi pojemnościami wejściowymi, tonerami o większej wydajności oraz aplikacjami optymalizującymi produktywność. Można je skonfigurować tak, aby dostosować je do istniejących powierzchni roboczych, lub też używać jako stojących na podłodze.

 

CX520 Seria   CS520 Seria   CX620 Seria
         
CX520 Series   CS520 Series   CX620 Series
Kolorowe urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 33 str./min.
  Drukarka kolorowa,
drukuje do 33 str./min.
  Kolorowe urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 37 str./min.
         
CX625 Seria   CS620 Seria   CX725 Seria
         
CX625 Series   CS620 Series   CX725 Series
Kolorowe urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 37 str./min.
  Drukarka kolorowa,
drukuje do 37 str./min.
  Kolorowe urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 47 str./min.
         
CS720/725 Seria   MX520 Seria   MX620 Seria
         
CS720/725 Series   MX520 Series   MX620 Series
Drukarka kolorowa,
drukuje do 47 str./min.
  Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 44 str./min.
  Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 47 str./min.
         
MS520 Seria   MS620 Seria    
         
MS520 Series   MS620 Series    
Drukarka monochromatyczna,
drukuje do 44 str./min.
  Drukarka monochromatyczna,
drukuje do 47 str./min.
   

 


 

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dla dużych grup roboczych

Drukarki i inteligentne urządzenia wielofunkcyjne Lexmarka dla dużych grup roboczych zostały zaprojektowane pod kątem potrzeb zespołów liczących co najmniej 20 osób i drukujących więcej niż 6000 stron na miesiąc. Te wydajne urządzenia zapewniają niespotykane dotąd prędkości wydruku, zaawansowane funkcje oraz integrację rozwiązań. Wiodące w branży pojemności wejściowe i wyjściowe, kasety z tonerem o wysokiej wydajności oraz bardzo trwałe komponenty do obrazowania skracają czasy przestoju oraz utrzymują płynność pracy w środowiskach wymagających dużej wydajności.

 

CS920 Seria   CX920 Seria   CX820 Seria
         
CS920 Series   CX920 Series   CX820 Series
Drukarka kolorowa o prędkości
do 55 str./min, z obsługą formatu
SRA3 i opcjami wykończeniowymi
  Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne
do 65 str./min, z obsługą formatu
SRA3 i opcjami wykończeniowymi
  Kolorowe urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 50 str./min.
Opcjonalny zszywacz.
         
CS820 Seria   CX825 Seria   CX860 Seria
         
CS820 Series   CX825 Series   CX860 Series
Drukarka kolorowa, drukuje
do 57 str./min.
Opcjonalny zszywacz.
  Kolorowe urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 52 str./min.
Opcjonalny finiszer
zszywająco-dziurkujący.
 

Kolorowe urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 57 str./min.
Opcjonalny finiszer
zszywająco-dziurkujący.

         
MX720 Seria   MS720 Seria   MX820/MX820x Seria
         
MX720 Series   MS720 Series   MX820/MX820x Series
Monochromatyczne urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje i kopiuje
do 66 str./min.
  Drukarka monochromatyczna,
drukuje do 52 str./min.
  Monochromatyczne urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje i kopiuje
do 66 str./min.
         
MS520 Seria   MX910 Seria    
         
MS820/MS820e Series   MX910 Series    
Drukarka monochromatyczna,
drukuje do 66 str./min.
  Monochromatyczne urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje i kopiuje
do 65 str./min.
Opcjonalny moduł wykańczający
do broszur i finiszer
zszywająco-dziurkujący.
Obsługuje nośniki A3.
   

 


 

Efektywność wspierająca rozwój

Uprość procesy dotyczące dokumentów papierowych dzięki drukarkom i inteligentnym urządzeniom wielofunkcyjnym Lexmarka

Cele biznesowe Twojej firmy nie obejmują martwienia się o wydruki lub marnowania czasu i pieniędzy na obsługę powolnych procesów dotyczących dokumentów papierowych. Drukarki laserowe i urządzenia wielofunkcyjne Lexmarka stanowią podstawę kompletnego ekosystemu cyfrowego, który może uprościć procesy biznesowe, zautomatyzować podatne na błędy procesy obsługi dokumentów papierowych oraz ograniczyć ilość drukowanych dokumentów. Inteligentne funkcje upraszczają zarządzanie przepływami pracy w stale zmieniającym się środowisku biznesowym i technicznym, a ponadto skracają czas trwania cyklu z dni do minut.

Dodatkowo Lexmark wspiera efektywność i wygodę korzystania z urządzeń przenośnych, umożliwiając drukowanie przy użyciu urządzeń z systemami iOS i Android lub z usługą Google Cloud w taki sam sposób, jak z komputera stacjonarnego. Bez zastanawiania się co do interfejsu użytkownika oraz straty czasu na zbędne czynności, takie jak przesyłanie do komputera dokumentów do wydrukowania.

Lexmark oferuje narzędzia potrzebne, aby wykonać większą pracę przy użyciu mniejszych środków, lepiej zadbać o potrzeby klientów oraz osiągnąć wyższą wydajność.

 


 

Interfejs e-Task Lexmarka i rozwiązania branżowe

Dotykowy interfejs e-Task w inteligentnych urządzeniach wielofunkcyjnych Lexmarka jest sterowany przy użyciu ikon i tekstu, co zapewnia intuicyjną nawigację, oraz może prowadzić użytkownika przez poszczególne kroki danego procesu. Kompleksowa biblioteka dołączonych i możliwych do zainstalowania aplikacji i złącz pozwala przenosić informacje między wersją papierową i elektroniczną oraz firmowymi aplikacjami w celu realizacji wielu procesów bez potrzeby ręcznego wykonywania tradycyjnych czynności. Można też z łatwością konfigurować inteligentne urządzenia wielofunkcyjne Lexmarka pod kątem interfejsu, aplikacji i przepływu pracy, zależnie od indywidualnych potrzeb firmy, działu, procesu czy poziomu aplikacji.

  e-Task Lexmark

 


 

Technologia i usługi generujące oszczędności

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne stają się środkami kontroli kosztów dzięki odpowiedniemu zestawieniu urządzeń, funkcji i usług Lexmarka.

Pełna oferta kolorowych i monochromatycznych urządzeń Lexmarka to coś więcej niż tylko kolekcja dobrze zaprojektowanych i precyzyjnie zbudowanych maszyn — to urzeczywistnienie idei sformułowanych i rozwijanych przez Lexmarka na podstawie bezpośredniej znajomości potrzeb i oczekiwań użytkowników biznesowych.

To w taki sposób opracowaliśmy rozwiązania zapewniające oszczędności, takie jak urządzenia formatu A4 (letter) działające jak dużo droższe urządzenia formatu A3. Innym przykładem może być bezpłatne, oparte na przeglądarce oprogramowanie do zarządzania urządzeniami w sieci, które zapewnia lepszą widoczność całej floty.

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Lexmarka pozwalają wyeliminować niepotrzebne wydruki dzięki takim opcjom, jak zwalnianie wydruków oraz konfigurowanie uprawnień w celu ograniczenia możliwości druku w kolorze do upoważnionych użytkowników. Niektóre modele oferują także możliwość automatycznego drukowania tekstu i obrazów z mniejszą gęstością zapewniającą oszczędność toneru.

Usługi zarządzania drukiem Lexmarka stanowią kolejną formę praktycznego zastosowania wiedzy w celu zapewnienia oszczędności, oferując zestaw dostosowanych usług, które pozwalają zoptymalizować firmową infrastrukturę, proaktywnie zarządzać urządzeniami i usprawnić procesy biznesowe.

 


 

Toner Lexmark  

Drukowanie z wysoką wydajnością

Im więcej czasu zajmuje wymiana toneru i komponentów obrazujących, tym mniej zostaje go na wykonanie pracy. Lexmark rozwiązał ten problem dla użytkowników wymagających maksymalnej gotowości urządzeń, oferując wysokowydajne kasety z tonerem Unison™ umożliwiające wydrukowanie do 55 000 stron w przypadku toneru czarnego i kolorowego.* Części o długiej żywotności pozwalają ograniczyć liczbę przestojów, dzięki czemu elementy służące do obrazowania pozwalają na wydrukowanie do 300 000 stron.** Tak długie okresy między wymianami nie tylko pozwalają na oszczędność czasu i materiałów, ale także redukują koszty transportu i pakowania.

 


 

Zabezpieczenia chroniące dane o znaczeniu krytycznym

Funkcje zabezpieczeń stanowią integralny element wszystkich produktów Lexmarka, zapewniając nie tylko bezpieczniejsze, ale także bardziej produktywne środowisko biznesowe

Lexmark nie traktuje bezpieczeństwa jako dodatkowej albo opcjonalnej funkcji, lecz jako integralny cel procesu projektowania i tworzenia wszystkich swoich produktów i usług. Doświadczenie w zakresie środowisk sieciowych i związanych z nimi zagrożeń bezpieczeństwa, zwłaszcza dotyczących drukowania, umożliwia nam tworzenie unikalnych rozwiązań, zabezpieczających dane w każdy możliwy sposób — co udowadniamy, z sukcesami pracując nad rozwiązywaniem problemów z bezpieczeństwem w organizacjach i branżach stosujących najostrzejsze regulacje na świecie. Nasza wiedza przynosi praktyczne korzyści, zarówno użytkownikom zarządzającym własną infrastrukturą drukowania, jak i korzystającym z Usług zarządzania drukiem Lexmarka.

 


 

Całkowite bezpieczeństwo

Zagrożenia bezpieczeństwa i nieuniknione luki w zabezpieczeniach mogą prowadzić do kosztownych naruszeń zgodności i utraty danych zagrażającej działalności firmy. Mogą też wpływać na ludzi, wywołując frustrację, powodując utratę prywatności, negatywne skutki finansowe i stratę czasu. Zabezpieczenia wbudowane w każdy produkt Lexmarka obejmują zarządzanie urządzeniem, zwiększanie jego odporności oraz zapewnienie sprawnego działania. W praktyce oznacza to, że urządzenia Lexmarka wdrożone w firmie zapewniają kontrolę dostępu użytkowników, ograniczają szkodliwe działania oraz chronią dane przekazywane między użytkownikiem i urządzeniem lub zapisane na dysku twardym urządzenia.

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Lexmark