Urządzenia Lexmark dla małych grup roboczych

 

Dla małych grup roboczych

Wydajność dopasowana do potrzeb

Niezależnie od tego, czy małe zespoły w firmie drukują, kopiują, faksują czy skanują, zawsze wymagane są szybkość, jakość, niezawodność i bezpieczeństwo. Jednak te atrybuty pozostają poza zasięgiem wielu urządzeń klasy podstawowej. Wyjątkiem są urządzenia Lexmarka dla małych grup roboczych, które oferują parametry i funkcje na poziomie urządzeń dla przedsiębiorstw, inteligentnie dostosowane do mniejszych przestrzeni i mniej intensywnej eksploatacji (drukowanie/kopiowanie do 10 000 stron miesięcznie).

 

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dla małych grup roboczych

Urządzenia Lexmarka dla małych grup roboczych zostały opracowane z myślą o zespołach liczących do 10 osób i drukujących do 3000 stron na miesiąc. Oferują one parametry, jakość wydruków i niezawodność na poziomie urządzeń dla większych przedsiębiorstw oraz zostały inteligentnie dostosowane do niewielkich przestrzeni.

 

CX420 Seria   CS420 Seria   MX320 / MX420 Seria
         
CX420 Series   CS420 Series   MX320 / MX420 Series
Kolorowe urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 23 str./min.
  Drukarka kolorowa,
drukuje do 23 str./min.
  Monochromatyczne urządzenie
wielofunkcyjne, drukuje
i kopiuje do 40 str./min.
         
MS320 / MS420 Seria   Drukarki igłowe    
         
MS320 / MS420 Series   Drukarki igłowe    
Drukarka monochromatyczna,
drukuje do 40 str./min.
  Drukarka igłowa, drukuje do 556 zn./s przy 12 cpi    

 


 

Efektywność wspierająca rozwój

Zyskaj przepustowość i prędkość skanowania oraz wydajność drukowania odpowiednie dla Twoich potrzeb

Nawet nieduży zespół nie chce marnować czasu, czekając na wykonanie drukowania, kopiowania, skanowania lub faksowania. Lexmark wspiera dążenie do wydajności, oferując niezawodne, kompaktowe urządzenia, które mogą drukować lub kopiować nawet 40 stron na minutę (32 w kolorze), przy nakładzie miesięcznym do 10 000 stron (3000 w kolorze).

Pojemność wejściowa naszych urządzeń dla małych grup roboczych również sprzyja efektywnej realizacji zadań dzięki dodatkowym zasobnikom papieru pozwalającym w niektórych konfiguracjach załadować łącznie nawet 1450 arkuszy papieru.

Szybsze drukowanie i krótsze przerwy przekładają się na wyższą produktywność, co pomaga szybciej osiągać wyznaczone cele.

 


 

Dwurdzeniowe procesory

Drukowanie i skanowanie to procesy cyfrowe, dlatego procesor obsługujący te zadania (i inne) jest równie ważny, jak elementy nanoszące toner lub skanujące dokumenty. Z tego powodu każde produkowane przez nas urządzenie dla małych grup roboczych jest wyposażone w zaawansowany dwurdzeniowy procesor 800 MHz oraz do 2,5 GB pamięci - wszystko po to, aby szybciej realizować zadania.

  Dwurdzeniowe procesory

 


 

Mała obudowa, wysoka jakość

Wybierz urządzenia dla grup roboczych, które oferują imponującą jakość i które mieszczą się niemal wszędzie

Można realizować wielkie cele nawet w ograniczonej przestrzeni. Nie warto poprzestawać na wynikach, które negatywnie wpływają na wizerunek firmy. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz korespondencję, raporty, oferty czy materiały marketingowe, musisz zaprezentować swoją firmę od najlepszej strony.

Kompaktowe urządzenia Lexmarka dla małych grup roboczych drukują z rzeczywistą rozdzielczością do 1200 x 1200 dpi, dzięki czemu tekst, zdjęcia i grafika pozostają wyraziste. Ponadto innowacyjny toner Unison™ Lexmarka zapewnia głębokie czernie, gładkie szarości i żywe kolory. Wyjątkowy, niewymagający potrząsania system dostarczania toneru w technologii Unison zapewnia, że ostatnia strona wydrukowania z użyciem danej kasety z tonerem wygląda tak samo dobrze, jak pierwsza.

 


 

Profesjonalne odwzorowanie barw  

Profesjonalne odwzorowanie barw

Marka jest dla firmy wszystkim, a dokładne odwzorowanie kolorów pomaga budować i pielęgnować jej wizerunek. Technologia Named Color Replacement Lexmarka i system kalibracji PANTONE®, dostępne we wszystkich kolorowych urządzeniach dla małych grup roboczych, ułatwiają kreowanie spójnego wizerunku marki dzięki dokładnemu odwzorowaniu barw.

 


 

Dostępna cena, zaskakujące dodatki.

Urządzenia Lexmarka dla małych grup roboczych oferują funkcje na poziomie urządzeń klasy korporacyjnej

Dostosowanie prędkości drukowania i nakładu wyjściowego do potrzeb do mniejszych grup roboczych nie musi oznaczać rezygnacji z funkcji zapewniających wygodę, efektywność, elastyczną łączność i bezpieczeństwo. Dlatego urządzenia Lexmarka dla małych grup roboczych mają tak wiele wspólnego z wyższymi modelami, oferując standardowe i dostępne funkcje, takie jak obsługa sieci Wi-Fi i Ethernet, drukowanie mobilne, porty USB z przodu i z tyłu, drukowanie dwustronne, wybór formatów plików skanowania oraz zabezpieczenia klasy korporacyjnej.

Jednak najważniejsza zaleta nie jest wymieniona w żadnym zestawieniu porównawczym... To jakość wbudowana w każde urządzenie Lexmarka dla małych grup roboczych - jakość, która pomaga dotrzymywać ważnych terminów i zapewniać satysfakcję klientów bez przejmowania się problemami dotyczącymi drukarek.

 


 

Pomocny partner w dziedzinie drukowania

Dzięki łatwej konfiguracji oraz pełnej zgodności z używanymi systemami operacyjnymi i siecią, urządzenia Lexmarka dla małych grup roboczych są gotowe do działania w kilka minut. Proste w obsłudze panele sterowania, zaawansowane wyświetlacze i zdalny interfejs WWW przekazują informacje o stanie urządzenia i poziomach materiałów eksploatacyjnych.

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 


Poznaj markę: Lexmark