Kup drukarkę Epson i odbierz słuchawki oraz zestaw tuszy


Kup drukarkę Epson i odbierz wspaniałe słuchawki Creative Outlier Air V2

Dokonaj zakupu jednej z drukarek Epson modelu EcoTank L3251 lub EcoTank L3256, a po otrzymaniu drukarki i dowodu zakupu, wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.promonadrukarki.pl w którym należy min. podać swoje dane (imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres email, numer telefonu) oraz dane dotyczące zakupionej drukarki tj. miejsce zakupu, nr seryjny wraz ze zdjęciem z urządzenia, a także dołącz skan/zdjęcie dowodu zakupu.

Dodatkowo do zakupu drukarki dołączamy zestaw tuszy za 1zł!

 

 

W ciągu 7 dni licząc od prawidłowego wypełnienia formularza rejestracyjnego, oraz po dokonaniu weryfikacji uczestnika, otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem przyznania słuchawek Creative outlier air V2. Słuchawki zostaną wysłane na podany adres w ciągu kolejnych 21 dni.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży (tj. zakupu) drukarki, słuchawki nie zostaną wysłane (przyznane), a informację zawartą w wiadomości email o przyznaniu słuchawek uważa się za anuluwaną. Liczba słuchawek jest ograniczona i może wyczerpać się przed planowanym okresem promocji.

 

 

Przedstawiamy zupełnie nowy Creative Outlier Air V2 - teraz ulepszony o intuicyjne sterowanie dotykowe, wbudowany mikrofon z technologią Qualcomm® cVc ™ 8.0 zapewniającą lepszą jakość połączeń oraz Super X-Fi® READY zapewniające najwyższą jakość odsłuchu bez zbędnych kabli!

Outlier Air V2 oferuje całkowity czas odtwarzania do 34 godzin, przetworniki grafenowe o doskonałej jakości 5,6 mm oraz Bluetooth® 5.0 z kodekami audio aptX ™ i AAC, dzięki czemu możesz cieszyć się wciągającym dźwiękiem przez cały dzień . Posiada certyfikat wodoodporności IPX5 zapewniający idealne dopasowanie i komfort dla wszystkich mieszczuchów z aktywnym stylem życia

Drukarki objęte promocją:

 

 

Promocja trwa od dnia 21 czerwca do dnia 31 sierpnia 2022 roku, albo do wyczerpania nagród objętych promocją w zależności, co nastąpi wcześniej.

Regulamin promocji


Poznaj markę: Epson