Rozwiń skrzydła produktywności: Bezpłatna niszczarka z zakupem skanera ScanSnap iX1600

Z niezwykłą radością przedstawiamy wyjątkową okazję, która odmieni Twój sposób pracy. Teraz, przy zakupie rewolucyjnego skanera dokumentów ScanSnap iX1600, otrzymasz bezpłatną niszczarkę Leitz® IQ Home Office P4. To połączenie skanera i niszczarki, które zapewni nie tylko bezpieczeństwo, ale także wyjątkową efektywność. Po prostu dokonaj zakupu skanera ScanSnap iX1600 przed 31 marca 2024 roku, a odbierz niszczarkę Leitz® IQ Home Office P4 zupełnie za darmo! Nie zwlekaj, uporządkuj swoje biuro już teraz (obowiązuje regulamin).

Korzyści z Pracy Cyfrowej i Bez Papieru. Jeżeli marzysz o pracy szybszej, sprawniejszej i bez bałaganu papierowego, skanery dokumentów ScanSnap iX1600 zostały stworzone z myślą o Tobie. Nasze urządzenia umożliwiają efektywną digitalizację dokumentów, dzięki prostym w obsłudze funkcjom jednym dotknięciem. Teraz praca z dokumentami staje się intuicyjna i wydajna, zarówno dla pracowników, jak i dla całych zespołów.

Leitz® IQ Home Office P4: Wydajna i Stylowa Niszczarka. W ramach tej wyjątkowej oferty otrzymasz niszczarkę Leitz® IQ Home Office P4 - stylową i kompaktową niszczarkę osobistą. Jej wyjątkowy design sprawi, że wprowadzisz nowoczesność do swojego domowego biura. Niszczarka Leitz® IQ działa wyjątkowo cicho i długo, co gwarantuje wygodne korzystanie. Zdolność do zniszczenia aż 10 kartek formatu A4 i obszerny pojemnik na 23 litry śmieci sprawią, że Twoje dokumenty zostaną zabezpieczone i zniszczone w zgodzie z normami bezpieczeństwa DIN P4.

To niepowtarzalna okazja na poprawę organizacji, bezpieczeństwa i efektywności w Twoim biurze. Nie czekaj i sięgnij po skaner ScanSnap iX1600 wraz z bezpłatną niszczarką Leitz® IQ Home Office P4 już dziś! Przemyślany i profesjonalny sposób na zmodernizowanie swojej pracy.

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Ricoh