Producenci drukarek, ploterów, aparatów fotograficznych, urządzeń

3Dconnexion

3Dconnexion

3Dconnexion

http://www.3dconnexion.pl

3Dconnexion projektuje wydajne, ergonomiczne urządzenia oraz inteligentne, proste w obsłudze oprogramowanie, których idealna współpraca sprawia, że praca w najpopularniejszych obecnie aplikacjach CAD jest szybka, wygodna i satysfakcjonująca. Produkty firmy 3Dconnexion, od myszy 3D SpaceMouse po CadMouse, zapewniają profesjonalistom pracującym w programach CAD większe możliwości interakcji w cyfrowym świecie.

Zobacz na blogu
BROTHER

BROTHER

BROTHER

http://www.brother.pl

Brother Industries, Ltd. – japońskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji akcesoriów biurowych, głównie drukarek, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, maszyn do szycia i obrabiarek wydawanych pod marką "Brother".

Zobacz na blogu
Canon

Canon

Canon

http://www.canon.pl

Canon Inc. to japońska firma specjalizująca się w obrazowaniu, produktach optycznych, mechanizmach drukujących. Jest producentem aparatów fotograficznych, kamer, kserokopiarek oraz drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Przez wiele lat firma była znana wyłącznie jako producent profesjonalnych lustrzanek fotograficznych, używanych przez fotoreporterów i fotografów na całym świecie.

Zobacz na blogu
Canson

Canson

Canson

http://www.canson.pl

Canson to światowy lider w produkcji papierów artystycznych, ma w swojej ofercie m.in. papiery do rysunku, akwareli, olejów, akryli, grafiki tradycyjnej, czy do artystycznego druku cyfrowego.

Twórca wielu wynalazków tj. kalka kreślarska, papiery kolorowe barwione w masie, papier fotograficzny. Bez wątpienia pozostaje wielkim innowatorem w swojej dziedzinie i inspiruje artystów na całym świecie od ponad 450 lat.

Reputacja marki Canson została zbudowana na takich nazwiskach jak Degas, Ingres, Picasso, a także Matiss i Warhol. To marka przywiązana do artystów od lat. To także synonim wysokiej jakości.

Zobacz na blogu
Canson Infinity

Canson Infinity

Canson Infinity

http://www.canson-infinity.com

Canson Infinity to nazwa nowej gamy Digital Fine Art & Photo, tworzonej w papierni Canson i Arches. Proponuje papiery i płótna o wysokiej jakości i odporności na starzenie się, stworzone specjalnie dla wydruków artystycznych. Papiery Canson Infinity są produkowane we Francji przez światowego lidera produkcji papieru: Papiernie Canson i Arches.

Unikalną jakość papierów Arches i Canson doceniło wielu sławnych artystów: Picasso, Chagal, Warhol, Ingres, Miro i Alechinsky.

Od 450 lat, marki Canson i Arches to gwarancja papierów bardzo wysokiej jakości, znanych w całym świecie i będących dzisiaj prawdziwym punktem odniesienia dla artystów.

Zobacz na blogu
Centrum Papieru

Centrum Papieru

Centrum Papieru

http://www.CentrumPapieru.pl

Centrum Papieru to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Przez te lata udało nam się ugruntować silną pozycję na rynku urządzeń drukujących, usług oraz materiałów eksploatacyjnych. Było to możliwe jedynie dzięki stosowaniu standardów, którymi kierujemy się przy współpracy z naszymi partnerami.

Na chwilę obecną możemy poszczycić się stałą współpracą z ponad 20 000 stałych klientów na terenie całej Polski. Naszymi odbiorcami są zarówno wielkie korporacje i banki jak również klienci indywidualni. Każdemu z nich zapewniamy jednakowy poziom usług, najwyższej jakości materiały oraz kompetentną obsługę.

Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo.

Na stałe współpracujemy z producentami i hurtowniami w Polsce i za granicą, aby zapewnić Państwu najkorzystniejsze ceny i po krakowsku dopuszczamy zawsze możliwość ich negocjacji.

Zobacz na blogu
DoubleA

DoubleA

DoubleA

Double A to lider w produkcji celulozy i papieru. DA proponuje szeroką gamę produktów do wyboru - w zależności od ich zastosowania i możliwości budżetowych. Double A to wysokiej jakości papier znany z doskonałej wydajności i cech przyjaznych dla środowiska, odpowiedni do fotokopii, druku na drukarkach atramentowych i laserowych, a także stosowany do wstępnych zadruków offsetowych.

Zobacz na blogu
EPSON

EPSON

EPSON

www.epson.pl

Seiko Epson Corporation to japońskie przedsiębiorstwo branży elektronicznej, zajmujące się produkcją drukarek, skanerów, projektorów i innych urządzeń oraz akcesoriów związanych głównie z drukowaniem i wyświetlaniem obrazów.

Zobacz na blogu
Harman by Hahnemühle

Harman by Hahnemühle

Harman by Hahnemühle

http://harman.hahnemuehle.com

Hahnemühle to firma z ponad 400-letnim doświadczeniem, produkująca podłoża muzealnej jakość i zaspokajające najwyższe wymagania pod względem estetyki i trwałości. Tradycja, jakość i doświadczenie czynią Hahnemühle wiodącym producentem papierów.

Zobacz na blogu
HP

HP

HP

www.hp.pl

Hewlett-Packard - producent drukarek, skanerów, aparatów cyfrowych, palmtopów, serwerów, stacji roboczych komputerów, oraz komputerów dla domu i małych przedsiębiorstw.

Zobacz na blogu
ILFORD

ILFORD

ILFORD

www.ilford.com

Produkty marki ILFORD to najwyższy standard w analogowej fotografii czarno-białej. Negatywy, wielogradacyjne papiery polietylenowe RC i barytowe FB, odczynniki chemiczne oraz filtry wielogradacyjne są produkowane i ulepszane od ponad 100 lat. Papiery do drukarek atramentowych ILFORD łączą najnowszą technologię z ponad stuletnim doświadczeniem w dziedzinie wytwarzania obrazów fotograficznych, zapewniając paletę produktów dopasowanych do aspiracji i potrzeb fotografów na całym świecie. Oferują najwyższą wierność odwzorowania detali, barw oraz przejść tonalnych, podnosząc poprzeczkę jakości na niespotykany dotąd w historii fotografii poziom.

Zobacz na blogu
IMPRIME

IMPRIME

IMPRIME

www.imprime.pl

Imprime to seria produktów specjalnie wyselekcjonowanych, by spełnić Państwa wymagania. Wspieramy zarówno drukujących służbowo jak i pasjonatów przenoszących obraz na papier.
Dokładamy wszelkich starań, by materiały niezbędne w tym procesie pozwalały skupić się na pracy a proces drukowania przebiegał bezproblemowo.

Zobacz na blogu
NEC

NEC

NEC

https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/home.xhtml

NEC ma wiodącą rolę na rynku rozwiązań do wyświetlania obrazu i szerokie portfolio produktów obejmujących wszelkie dziedziny i rynki związane z obrazowaniem. Rozwiązania NEC służą zwiększeniu efektywności i produktywności, osiągnięciu najwyższej rentowności i ochronie inwestycji.

Zobacz na blogu
OKI

OKI

OKI

http://www.oki.pl

OKI Printing Solutions jest światowym liderem rynku kolorowych drukarek. Posiada przedstawicielstwa w 120 krajach.

Zobacz na blogu
Tecco

Tecco

Tecco

http://www.tecco.pl

Tecco GmbH jest producentem wielu rodzajów papierów na rynki produkcyjne, usługowe, artystyczne czy fotograficzne i proofingowe. Odpowiednie działy Tecco dostarczają papiery do wydruków atramentowych, pigmentowych, laserowych oraz rozwiązania dla branży offsetowej. Jest to rodzinna firma powstała w 1980 roku. Aktualnie zarządzana przez Thomasa Dyckerhoffa i Markusa Fringsa. Filozofia Tecco polega dużej elastyczności, tak względem odbiorców końcowych, jak i pośredników oraz partnerów OEM. Dzięki temu Tecco dostarcza podłoża dla zewnętrznych marek, jak i tworzy dedykowane dla klientów niestandardowe rozwiązania. Unikalną cechą produktów Tecco, jest możliwość dostarczenia indywidualnie dopasowanych rozmiarów papierów w arkuszach, jak i w roli. Wyspecjalizowanie pozwala skupić się na najważniejszych aspektach produktu, jakości papieru i usług. Od sierpnia 2012r Centrum Papieru zostało bezpośrednim przedstawicielem Tecco na Polskę.

Zobacz na blogu
Vistaplan

Vistaplan

Vistaplan

http://www.vistaplan.com

Firma Vistaplan została założona ponad 50 lat temu. Jest liderem w produkcji i dostarczaniu sprzętu biurowego oraz systemów zarządzania rysunkami, na rynku w Wielkiej Brytanii. Asortyment obejmuje systemy przechowywania oraz katalogowania dokumentów, przechowywanie map, tablice do rysowania oraz szeroką gamę technicznych urządzeń biurowych.

Zobacz na blogu
WACOM

WACOM

WACOM

Wacom jest liderem w technologii interaktywnych ekranów piórkowych oraz cyfrowych tabletów do rysowania. Twórz cyfrowo i osiągaj swoją wizję artystyczną piórem firmy Wacom i technologią wprowadzania dotykowego.

Zobacz na blogu
X-RITE

X-RITE

X-RITE

http://www.xrite.com

Pełna kontrola nad kolorem. Amerykańska firma X-Rite jest producentem sprzętu kontrolno-pomiarowego stosowanego w przemyśle, nauce i medycynie.

Zobacz na blogu