Zimno? Mamy dla Ciebie rozgrzewającą promocję!

 

Dla osób spędzających zimą czas na wolnym powietrzu, oraz dla zmarzluchów, mamy gorąca promocję!

Myślimy o was ciepło, dlatego chcieliśmy podnieść temperaturę naszej współpracy.

Mamy dla Was ogrzewacze żelowe Centrum Papieru, do każdego zakupu powyżej 150PLN. Z takim ogrzewaczem spędzicie komfortowo zimowe popołudnia na stoku i nie tylko :)

Zobaczcie jak działa ogrzewacz Centrum Papieru:

 

 

 

 

 

Poniżej kilka propozycji z wyjątkowo atrakcyjnymi cenami, oraz regulamin promocji :)

 

  Każdy z nas ma sporą bazę wspomnień utrwalonych za pomocą aparatów i smartfonów. Warto mieć możliwość wygodnego i eleganckiego sposobu podzielenia się tymi wspomnieniami z rodziną i znajomymi.

Dobrym wyborem będzie więc wygodny wydruk fotografii w domowym zaciszu. Dlatego proponujemy skorzystanie z papieru 10 x 15cm HP Premium Plus Photo , 280g.

 

 

Teraz w wyjątkowej cenie 14,99 PLN.

 

To błyszczący papier fotograficzny o wysokiej gramaturze i uniwersalnym zastosowaniu. Jeśli jeszcze nie macie zimowych fotografii, to już ostatnie chwile zimy!

 

Oczywiście do druku fotografii potrzebna będzie nam drukarka, lub lepiej urządzenie wielofunkcyjne. Wybierzmy zatem urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Bez względu czy mamy potrzeby bardziej biurowe czy fotograficzne, każdą z ról spełni urządzenie wielofunkcyjne Epson BX305F.

Teraz w wyjątkowej cenie 279,00PLN

 

 

 

Model ten zaprojektowano tak by spełniał jednocześnie wiele ról, oszczędzając przestrzeń na biurku, czas i pieniądze. Dlatego BX305F działać może jako wydajny skaner biurowy lub kserokopiarka. Dzięki wydajnemu podajnikowi, możemy zlecić mu skanowanie lub kopiowanie większej ilości dokumentów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by szybko i sprawnie wysłać je mailem lub za pomocą wbudowanej funkcji faxu. Kiedy skończymy już pracę biurową, nasz BX spełni swoją rolę jako drukarka fotograficzna, generując obrazy o jakości fotolabu.

 

Kiedy nasze dokumenty i fotografie są już gotowe, czasem warto przygotować je do miejszego lub niestandardowego formatu. Warto więc skorzystać z obcinarki, która pomoże nam równo przciąć wydruki biurowe i fotografie, np. w formie panoramy. Opus Rollocut A4 pomoże nam na równe i przede wszystkim wygodne przycięcie naszych prac.

 

Teraz w wyjątkowej cenie 59,00PLN

 

 

W cenie 59,00PLN dostajemy urządzenie, które zdejmie z nas problem równego przycinania, szybko i komfortowo. W przypadku przycinarki tego rodzaju, mamy do czynienia z ostrzem krążkowym, co przeciwdziała tępieniu się noża. Wygodna podziałka pomoże nam uzyskać równe i dokładne wyniki.

 

 

ZASADY PROMOCJI:

1.    Organizatorem promocji jest Centrum Papieru Dariusz Jucha ul. Wolska 2c, 30-663 Kraków. 

2.    Promocja trwa od 21 lutego do 28 lutego lub do wyczerpania puli prezentów.

3.    Promocja skierowana tylko firm, osób fizycznych będących klientami firmy Centrum Papieru Dariusz Jucha.

4.    Firma lub osoba fizyczna, która dokona w czasie trwania promocji zakupów przez nasz sklep internetowy za minimalną kwotę 150 zł brutto (na jednym zamówieniu) otrzyma w prezencie ogrzewacz dłoni.

5.    Promocją objęte wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym CentumPapieru.pl.

6.    Każda z firm, osób może skorzystać z promocji nie więcej niż 1 raz w ciągu jednego dnia.

8.    Nagroda nie podlega wymianie na pieniądze.

9.    Przekazanie nagrody odbywa się przy relaizacji zamówienia (wysyłka lub odbiór własny)

10.    Promocja nie łączy się z innymi promocjami.


Poznaj markę: Centrum Papieru