Producenci drukarek, ploterów, aparatów fotograficznych, urządzeń

3Dconnexion

3Dconnexion

3Dconnexion

http://www.3dconnexion.pl

3Dconnexion projektuje wydajne, ergonomiczne urządzenia oraz inteligentne, proste w obsłudze oprogramowanie, których idealna współpraca sprawia, że praca w najpopularniejszych obecnie aplikacjach CAD jest szybka, wygodna i satysfakcjonująca. Produkty firmy 3Dconnexion, od myszy 3D SpaceMouse po CadMouse, zapewniają profesjonalistom pracującym w programach CAD większe możliwości interakcji w cyfrowym świecie.

Zobacz na blogu
Awagami

Awagami

Awagami

http://awagami.com/

Awagami to marka japońskich papierów washi produkowanych wyłącznie w Tokushima w Japonii. Awagami działa na rynku od ośmiu pokoleń, przekazując wiedzę i umiejętności z pokolenia na pokolenie, koncentrując się na jakości i udoskonaleniu swoich produktów. Papiery Awagami są używane przez wiodących artystów, fotografów, projektantów, księgarzy i konserwatorów na całym świecie.

W odpowiedzi na potrzeby artystów i twórców Awagami dąży do włączenia papieru washi do współczesnego społeczeństwa. Poza stworzeniem najbardziej zaufanych japońskich papierów, Awagami produkuje również papiery muzealne, prowadzi warsztaty papiernicze na skalę międzynarodową, prowadzi program artystyczny oraz laboratorium fotograficzne.

Awagami promuje piękno japońskiego papieru washi i z dumą przekazaje kulturę washi następnym pokoleniom.

Zobacz na blogu
Brother

Brother

Brother

http://www.brother.pl

Brother Industries, Ltd. – japońskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji akcesoriów biurowych, głównie drukarek, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, maszyn do szycia i obrabiarek wydawanych pod marką "Brother".

Zobacz na blogu
Canon

Canon

Canon

http://www.canon.pl

Firma Canon, utworzona w 1937 roku, zdobyła uznanie na całym świecie i działa na różnych rynkach, w tym między innymi: Rozwiązania Biznesowe, Produkty Konsumenckie, Transmisja i Komunikacja, Systemy Medyczne oraz Produkty Przemysłowe.

Niekończąca się seria nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań sprawia, że firma Canon jest nadal liderem w swojej branży. Wybierając nasze produkty oraz rozwiązania biznesowe, nasi klienci stawiają na niezawodność, stylistykę oraz zaawansowane technologie.

Filozofia
Kyosei to filozofia korporacyjna firmy Canon, leżąca u podstawy naszej marki, działalności biznesowej oraz akcjach sponsoringowych. Kyosei to japońskie słowo, które oznacza „życie i pracę dla dobra wspólnoty” — ta zasada kształtuje nasze wartości i moralną odpowiedzialność, pokazując nam, co to znaczy być dobrym pracownikiem firmy.

Zobacz na blogu
Canson

Canson

Canson

http://www.canson.pl

Canson to światowy lider w produkcji papierów artystycznych, ma w swojej ofercie m.in. papiery do rysunku, akwareli, olejów, akryli, grafiki tradycyjnej, czy do artystycznego druku cyfrowego.

Twórca wielu wynalazków tj. kalka kreślarska, papiery kolorowe barwione w masie, papier fotograficzny. Bez wątpienia pozostaje wielkim innowatorem w swojej dziedzinie i inspiruje artystów na całym świecie od ponad 450 lat.

Reputacja marki Canson została zbudowana na takich nazwiskach jak Degas, Ingres, Picasso, a także Matiss i Warhol. To marka przywiązana do artystów od lat. To także synonim wysokiej jakości.

Zobacz na blogu
Canson Infinity

Canson Infinity

Canson Infinity

http://www.canson-infinity.com

Canson Infinity to nazwa nowej gamy Digital Fine Art & Photo, tworzonej w papierni Canson i Arches. Proponuje papiery i płótna o wysokiej jakości i odporności na starzenie się, stworzone specjalnie dla wydruków artystycznych. Papiery Canson Infinity są produkowane we Francji przez światowego lidera produkcji papieru: Papiernie Canson i Arches.

Unikalną jakość papierów Arches i Canson doceniło wielu sławnych artystów: Picasso, Chagal, Warhol, Ingres, Miro i Alechinsky.

Od 450 lat, marki Canson i Arches to gwarancja papierów bardzo wysokiej jakości, znanych w całym świecie i będących dzisiaj prawdziwym punktem odniesienia dla artystów.

Zobacz na blogu
Centrum Papieru

Centrum Papieru

Centrum Papieru

http://www.CentrumPapieru.pl

Centrum Papieru to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Przez te lata udało nam się ugruntować silną pozycję na rynku urządzeń drukujących, usług oraz materiałów eksploatacyjnych. Było to możliwe jedynie dzięki stosowaniu standardów, którymi kierujemy się przy współpracy z naszymi partnerami.

Na chwilę obecną możemy poszczycić się stałą współpracą z ponad 20 000 stałych klientów na terenie całej Polski. Naszymi odbiorcami są zarówno wielkie korporacje i banki jak również klienci indywidualni. Każdemu z nich zapewniamy jednakowy poziom usług, najwyższej jakości materiały oraz kompetentną obsługę.

Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo.

Na stałe współpracujemy z producentami i hurtowniami w Polsce i za granicą, aby zapewnić Państwu najkorzystniejsze ceny i po krakowsku dopuszczamy zawsze możliwość ich negocjacji.

Zobacz na blogu
Dahle

Dahle

Dahle

Dahle: jakość produktów od 1930
Tradycja, niezawodność i... innowacja!

Dahle wspiera pracę w biurze już od blisko 90 lat. Praktyczne rozwiązania podnoszą wydajność pracy, przyczyniając się jednocześnie do wzrostu efektywności. Z jednej strony stawiamy na tradycyjne i sprawdzone rozwiązania, z drugiej zaś wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju, aby nasze produkty wyróżniały się jeszcze większą precyzją, bezpieczeństwem i pewnością.

Wybierając produkty Dahle masz gwarancję ich najwyższej jakości.

Zobacz na blogu
DoubleA

DoubleA

DoubleA

Double A to lider w produkcji celulozy i papieru. DA proponuje szeroką gamę produktów do wyboru - w zależności od ich zastosowania i możliwości budżetowych. Double A to wysokiej jakości papier znany z doskonałej wydajności i cech przyjaznych dla środowiska, odpowiedni do fotokopii, druku na drukarkach atramentowych i laserowych, a także stosowany do wstępnych zadruków offsetowych.

Zobacz na blogu
Epson

Epson

Epson

www.epson.pl

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.


Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 72 000 pracowników w 88 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

Zobacz na blogu
Fellowes

Fellowes

Fellowes

https://www.fellowes.pl/

Fellowes jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów poprawiających jakość życia w pracy, w domu i w podróży, takich jak urządzenia biurowe, rozwiązania do archiwizacji, produkty pozwalające na zarządzanie przestrzenią biurową i w domu, osobiste i przemysłowe oczyszczacze powietrza handlowe i akcesoria do urządzeń mobilnych.

Zobacz na blogu
Hahnemühle

Hahnemühle

Hahnemühle

www.hahnemuehle.com

Papier robi różnicę od 1584 roku.

Tylko nieliczne firmy mogą dumnie patrzeć wstecz na tak długą, nieprzerwaną tradycję. Jest najstarszym niemieckim producentem papieru, produkującym papiery dla artystów tradycyjnych i cyfrowych oraz papiery przemysłowe.

Od założenia firmy (ponad 400 lat temu) postawa przyszłościowa stworzyła podstawę do ciągłego wzrostu i innowacyjności firmy. Ścisła współpraca z krajowymi i międzynarodowymi partnerami umożliwia szybką zmianę wyników badań w nowe produkty. Są one z powodzeniem sprzedawane za pośrednictwem globalnej sieci dystrybutorów i firm, do których dumnie należy Centrum Papieru.

Zobacz na blogu
Harman by Hahnemühle

Harman by Hahnemühle

Harman by Hahnemühle

http://harman.hahnemuehle.com

Hahnemühle to firma z ponad 400-letnim doświadczeniem, produkująca podłoża muzealnej jakość i zaspokajające najwyższe wymagania pod względem estetyki i trwałości. Tradycja, jakość i doświadczenie czynią Hahnemühle wiodącym producentem papierów.

Zobacz na blogu
HP

HP

HP

www.hp.pl

Hewlett-Packard - producent drukarek, skanerów, aparatów cyfrowych, palmtopów, serwerów, stacji roboczych komputerów, oraz komputerów dla domu i małych przedsiębiorstw.

Zobacz na blogu
Ilford

Ilford

Ilford

www.ilford.com

Produkty marki ILFORD to najwyższy standard w analogowej fotografii czarno-białej. Negatywy, wielogradacyjne papiery polietylenowe RC i barytowe FB, odczynniki chemiczne oraz filtry wielogradacyjne są produkowane i ulepszane od ponad 100 lat. Papiery do drukarek atramentowych ILFORD łączą najnowszą technologię z ponad stuletnim doświadczeniem w dziedzinie wytwarzania obrazów fotograficznych, zapewniając paletę produktów dopasowanych do aspiracji i potrzeb fotografów na całym świecie. Oferują najwyższą wierność odwzorowania detali, barw oraz przejść tonalnych, podnosząc poprzeczkę jakości na niespotykany dotąd w historii fotografii poziom.

Zobacz na blogu
Imprime

Imprime

Imprime

www.imprime.pl

Imprime to seria produktów specjalnie wyselekcjonowanych, by spełnić Państwa wymagania. Wspieramy zarówno drukujących służbowo jak i pasjonatów przenoszących obraz na papier.
Dokładamy wszelkich starań, by materiały niezbędne w tym procesie pozwalały skupić się na pracy a proces drukowania przebiegał bezproblemowo.

Zobacz na blogu
Kodak

Kodak

Kodak

Jeden z największych koncernów na świecie zajmujących się produkcją sprzętu fotograficznego i filmowego.

Zobacz na blogu