Dlaczego warto kupować oryginalne tusze i tonery HP?
Za każdym wkładem HP kryją się setki godzin testów oraz lata prac inżynieryjnych i naukowych, aby klienci mogli uzyskiwać najwyższej jakości wydruki.
Dlaczego warto kupować oryginalne tusze i tonery HP?
Za każdym wkładem HP kryją się setki godzin testów oraz lata prac inżynieryjnych i naukowych, aby klienci mogli uzyskiwać najwyższej jakości wydruki.
Papiery syntetyczne do druku cyfrowego Synaps idealnie sprawdzają się w bardzo wymagających aplikacjach, w których potrzebna jest duża odporność, wytrzymałość, a także wysoka jakość wydruku. Ich właściwości dają szerokie możliwości bardzo różnorodnych zastosowań.
Obrazy drukowane na papierach Imprime są idealnie ostre i oddają wszelkie tony barw.
Czy czerń może być mniej lub bardziej czarna? DATACOLOR SpyderCube umożliwia szybką i dokładną korektę bieli, precyzyjne regulowanie cieni i najjaśniejszych elementów obrazu.
Rekordy popularności biją malowanki w rolach przedstawiające miasta, place budowy – dzieci uwielbiają rolki. Z papierem w roli do rysowania - 500 mm x 50m 80 g/m2 ani układ słoneczny, ani najdłuższy most, ani nawet wielkie morze nie będzie rysunkowym problemem.
Materiały reklamowe to inwestycja, ale po prostu ich wydrukowanie nie jest receptą na sukces. Ona tkwi w jakości, co IMPRIME będzie powtarzać niczym mantrę.
Zarządzanie kolorem w naszej cyfrowej ciemni to pewna filozofia pracy. Upraszczając sprawę chodzi o to by nasz ekran pokazał w pełni to co zarejestrował aparat, byśmy dokładnie widzieli jak na obraz wpływa nasza praca post produkcyjna w programach graficznych i w końcu by dokładnie widzieć przed wydrukiem jak będzie wyglądać fotografia na wydruku by móc kontrolować finalny efekt którym jest wydruk na papierze.
W ostatni poniedziałek byliśmy gośćmi Krakowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego Fotogalicja. KSF Fotogalicja to grupa miłośników sztuki fotograficznej zrzeszająca tak amatorów jak i profesjonalistów. Jednym z założeń stowarzyszenia jest edukacja i promocja , stąd więc częsta organizacja szkoleń oraz wystaw.
Zapraszamy do oglądania załączonego filmu tym razem prezentujemy wywiad jakiego udzielił nam Dyrektor Przedstawicielstwa NEC Display Solutions w Polsce, Pan Mariusz Orzechowski.
W tym odcinku Paweł opowie Wam o rodzajach matryc używanych w monitorach, dowiecie się czym się różnią jaką wybrać i dlaczego.
Pod koniec kilka słów wstępu do następnych artykułów dotyczących Przestrzeni barwowej Lab.
Zachęcam do czytania.
Witam wszystkich ponownie w kolejnej części o zarządzaniu barwą. Dzisiaj wyjaśnimy jak działa Monitor LCD. Monitory LCD są teraz dostępne w prawie każdym sklepie komputerowym, z tą technologią stykamy się na co dzień w naszych domach firmach. Oczywiście monitory LCD mają swoje wady i zalety, pierwszymi rzucającymi się w oczy zaletami są rozmiary w porównaniu do monitorów CRT, które były ogromne, minusem jest to, że matryca monitora LCD jest bardzo wrażliwa na dotyk. Poniżej przedstawię jeszcze kilka istotnych informacji, które mam nadzieję zainteresują i wprowadzą Was do kolejnego rozdziału zarządzania barwą :)
Witam serdecznie! Od dzisiaj postaram się systematycznie dodawać i opisywać tematy związane z zarządzaniem barwą i oczywiście odpowiadać na nurtujące Was pytania związane z tym zagadnieniem :)
Zapraszam do czytania.
Warsztaty zarządzania barwą mamy już za sobą. Ubiegła niedziela była dla nas bardzo pracowitym dniem. Wysiłek organizacyjny spotkał się jednak z bardzo dobrym odbiorem. Około stu dwudziestu (!) gości na naszych pierwszych warsztatach to fantastyczna wręcz frekwencja.