Jak idealnie odwzorować kolor na fotografii?

 

Na rynku sprzętów fotograficznych jest wiele takich, które ułatwiają fotografom ich pracę. W zależności od rodzaju zdjęć, jakie robią, ulubionych kierunków w sztuce fotograficznej oraz poziomu zaawansowania dobierane są przez nich akcesoria doskonalące przekaz. Jednym z nich jest kalibrator, który umożliwia idealne odwzorowanie kolorów.

  Polecamy wzorzec DATACOLOR SpyderCube umożliwiający szybką i dokładną korektę bieli, precyzyjne regulowanie cieni i najjaśniejszych elementów obrazu. SpyderCube zawiera także wzorzec absolutnej czerni. Czy czerń może być mniej lub bardziej czarna? Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie, jednak osoby, dla których kolory mają nieskończoną ilość odcieni, doceniają możliwości takich narzędzi jak SpyderCube.   SpyderCube

W celu konwersji RAW można go używać z każdym oprogramowaniem. Może być też wykorzystywany do poprawy plików w formacie JPG. To niewielkie narzędzie i olbrzymim potencjale, który docenią osoby widzące świat z wielobarwnej perspektywy i miłośnicy fotografowania w plenerze.

 

 


 

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

Poznaj markę: Centrum Papieru