Centrum Papieru Canon i Tecco na targach - XVI Targi Sprzętu Fotograficznego w Łodzi

 

Wraz z marką Canon pokażemy najwyższej klasy urządzenia drukujące w różnych formatach.

Na naszym stoisku zobaczycie i przetestujecie Państwo plotery graficzne Canon iPF 8400 (44cale) i 6400  (24cale). To sprzęty gwarantujące najwyższej klasy druk fotografii w wielkim formacie.

Dla fotoamatorów pragnących drukować fotografie w domowych warunkach oraz dla małych firm poligraficznych i reklamowych przeznaczony jest Canon Pixma Pro1. To zdecydowany lider drukarek fotograficznych formatu A3. Ogromna pojemność tuszy Pro1 gwarantuje ekonomiczną pracę , a mnogość barwnych wkładów i skali szarości gwarantuje bogatą reprodukcje kolorów. Będziecie mieli Państwo okazję przekonać się o tym na własne oczy.

Klasyczna fotografia to  zawsze obraz przelany na papier.

Jakość tego papieru to połowa sukcesu. Naszym drugim, nie mniej ważnym partnerem podczas targów będzie TECCO. Jako przedstawiciel tej marki w Polsce, Centrum Papieru wraz z całą ekipą gorąco polecać będzie te właśnie podłoża. Pokażemy szeroką gamę papierów, od powszechnie lubianych papierów satynowych i błyszczących, po podłoża matowe FineArt, szlachetne papiery barytowe oraz nietypowe podłoża rastrowe i metaliczne.

Dobór odpowiedniego papieru dla swoich fotografii to decyzja o ostatecznym wyglądzie czerni, oddaniu kolorów i podkreśleniu charakteru naszych prac. Najłatwiej jednak przekazać wartość papieru poprzez osobisty kontakt z materiałem.

Warto docenić ich jakość osobiście, dlatego zapraszamy na stanowisko Centrum Papieru – nr 76.

 

 


Staramy się by nasza obecność nie była zwykłym prezentowaniem towarów. Dlatego też tym razem na naszym stanowisku prowadzić będziemy krótkie szkolenia z druku i zarządzania kolorem. Naszymi gośćmi będą doświadczeni fotografowie Marcin Mazurowski oraz Kuba Wierzchowski. Zaprezentują oni swoje prace, oraz opowiedzą o swoich doświadczeniach z przelewaniem obrazu na papier. Gościem naszego stanowiska będzie też Grzegorz Płaczek, prezentujący też na sąsiednim stanowisku pracę w mini studiu z kontrolą koloru. Ofertę monitorów NEC, przedstawi u nas specjalista tej marki Wojtek Kosek.

Osoby zainteresowane zakupem oferowanych przez nas produktów zapewniamy, że w trakcie targów będą mogli skorzystać ze specjalnych promocyjnych upustów cenowych oraz wrócić do domu  z papierem, kalibratorem lub zamówieniem na monitor czy drukarkę. Osoby chcące wygrać ufundowaną przez markę Canon  lustrzankę 600D będą mogły wypełnić ankietę i wziąć udział w losowaniu. W trakcie targów rozlosujemy też sporo atrakcyjnych gadżetów

Serdecznie zapraszamy

 

Zespół Centrum Papieru


Poznaj markę: Centrum Papieru