Grudniowe okazje z wyższej półki od CANSONA INFINITY!

Grudniowe okazje z wyższej półki od CANSONA INFINITY!

 

Profesjonalne papiery fotograficzne do drukarek atramentowych CANSON INFINITY łączą najnowszą technologię z ponad stuletnim doświadczeniem w dziedzinie wytwarzania obrazów fotograficznych, zapewniając paletę produktów dopasowanych do aspiracji i potrzeb fotografów na całym świecie. Oferują najwyższą wierność odwzorowania detali, barw oraz przejść tonalnych, podnosząc poprzeczkę jakości na niespotykany dotąd w historii fotografii poziom.

 

      
     
CANSON   CANSON INFINITY Edition Etchin Rag 310g to artystyczny papier 100% bawełny z lekko ziarnistą powierzchnią, przypominający papiery do rycin i tradycyjnej grafiki. Posiada najwyższa biel dostępną na rynku, otrzymaną bez użycia wybielaczy optycznych. Zawierający wyłącznie naturalne minerałami, Canson Edition Etching Rag zapewnia wysoką odporność na starzenie się oraz stabilność odcienia papieru.
     
CANSON   CANSON INFINITY Rag Photographique Duo 220g jest papierem 100%bawełny, powlekanym dwustronnie. Satynowy w dotyku, o wyjątkowej bieli uzyskiwanej z naturalnych minerałów, bez używania wybielaczy optycznych. Ten papier pozwala otrzymać wydruki o intensywnych kolorach i o czerni aktualnie najgłębszej na rynku (najwyższy współczynniku Dmax). Pozwala na druk na obydwu stronach papieru.
     
CANSON   CANSON INFINITY Platine Fibre Rag 310g to kombinacja oryginalnego papieru Platinum (100 % bawełny), który istnieje w ofercie Canson od wielu lat i papieru do tradycyjnej fotografii. Najnowszej generacji mikroporowata warstwa powlekająca sprawia, że tradycyjny papier wykorzystywany w ciemni można teraz używać do druku cyfrowego
     
     

 

Oferta ważna do wyczerpania zapasów magazynowych.


Poznaj markę: Canson Infinity