Nowości w Salonie Centrum Papieru

 

Mimo, że od udziału w targach fotograficznych w Łodzi dzieli nas już tylko tydzień, nie należy zapominać o naszej normalnej działalności. Mamy pierwszy dzień wiosny, warto odświeżyć ofertę dostępną w salonie. Mimo, że jesteśmy sklepem internetowym, nasz salon stacjonarny na ul. Wolskiej 2C u Krakowie pozwoli Państwu przetestować niektóre z urządzeń lub zapoznać się z nimi przed zakupem.

 

Mania przycinania!

Mamy do zaproponowania całą masę urządzeń do wykończenia wydruków. Są to gilotyny oraz trymery. Gilotynę polecimy każdemu kto potrzebuje ekonomicznego urządzenia przycinającego wydajnie grupę arkuszy. Poszukujących precyzyjnego cięcia zachęcamy do przetestowania trymerów. Urządzania dostępne są w formatach od A4 do A3. Na zamówienie możemy oczywiście dostarczyć Państwu trymery większych rozmiarów niezbędne przy komercyjnym wykonywaniu wydruków wielkoformatowych.

 

 

Cyfrowa ciemnia EPSONa

Na naszej „wyspie” zadomowiła się sieciowa drukarka fotograficzna A3+ od Epsona. Model Epson Stylus Photo R3000 stał się podobnie jak jego poprzednik Epson R2880 standardem dla fotografów i grafików. W nowym modelu dysponować będziemy zwiększoną pojemnością tuszy, co pozwoli zwiększyć wygodę i zmniejszyć koszty użytkowania. Elegancki kolorowy wyświetlacz pozwali nam na komfort obsługi a nowa cicha technologia pozwoli używać Epsona tak w domu jak i w studiu graficznym. Całość „cyfrowej ciemni” dopełnia profesjonalny skaner Epson Perfection V700. Pozwoli on na dygitalizację fotografii oraz transparentnych materiałów negatywowych lub pozytywowych nawet do formatu A4. Górny model pozwoli więc obsłużyć doże klisze z aparatów formatu większego niż standard 35mm.

 

 

Salon Centrum Papieru oraz Showroom platerowy to miejsca, w których spotkacie nas fizycznie. Centrum Papieru łączy zalety sklepu internetowego z fachowością i bezpośrednim kontaktem specjalistycznego salonu. Zapraszamy.


Poznaj markę: Tecco