Ploter wielofunkcyjny HP - Designjet T3500

Urządzenia wielofunkcyjne kojarzą nam się zwykle z sprzętem wielkości A4. Wygoda posiadania funkcji skanowania i drukowania oraz wysyłania materiałów w sieci za pomocą jednego urządzenie jest bardzo kusząca. Oszczędzamy przestrzeń, dostajemy jedno zwarte i estetyczne rozwiązane. Przede wszystkim oszczędzamy bezcenny czas. Co jednak zrobić gdy potrzebujemy większych formatów? Już przy sytuacji w której potrzebujemy skanować i drukować format A3 pojawia się problem. Większość urządzeń tego formatu pozwala na druk A3, jednak skanowanie tylko do A4.

Z pomocą przychodzi nam jedna z najbardziej innowacyjnych marek na rynku – HP wraz z modelem OfficeJet 7610, który sanuje i drukuje A3 z pełnym wsparciem pracy w sieci i panelem dotykowym.

To rozwiązało problem biur i użytkowników domowych. Co jednak z amatorami naprawdę wielkich formatów? Architekci, inżynierowie, projektanci czy instytucje naukowe od lat korzystają z ploterów CAD/GIS. Standardem w tej branży stała się praca z rolami formatu 36 cali (914cm). Niestety praca w branży technicznej, często okupiona jest stresem i napiętymi terminami. Niezbędne stało się wygodne i przyjazne narzędzie, które umożliwi szybki druk i skanowanie. Znów z pomocą przyszło HP.


Nowe urządzenie HP to Designjet T3500 production eMFP. Skrót MFP oznacza Muli Function Printer – drukarkę wielofunkcyjną. Przedrostek „e” sugeruje pełną integrację sieciową. Production natomiast oznacza, że mamy do czynienia z tytanem pracy i demonem prędkości. Taki właśnie jest nowy ploter HP

Dzięki nowemu urządzeniu uzyskamy format A1 już w 21 sekund. Nowy ploter gwarantuje szybki start i gotowość do pracy. Poza prędkością wynikającą z rozwoju technologicznego, postawiono tez na usprawnienia obsługi skutkujące również oszczędnością czasu. Mamy więc tradycyjnie już w HP duży dotykowy wyświetlacz, dzięki któremu uzyskujemy dostęp do wszystkich funkcji maszyny. W tym modelu dostaniemy też możliwość załadowania dwóch rolek jednocześnie, co znacznie poprawi wygodę obsługi, szczególnie dla użytkowników kilku podłoży. Nowatorski podajnik samodzielnie ułoży wydrukowane arkusze zwalniając nas z obowiązku kontroli maszyny i ręcznego odbioru druków.


Skoro maszyna ma możliwość druku i skanowania, dlaczego nie wykorzystać jej do digitalizacji i przesyłania siecią projektów w postacie elektronicznej. Sprawnie zapiszemy pdf, który prześlemy pocztą lub umieścimy w chmurze. Pełna integracja sieciowa stała się już znakiem rozpoznawczym HP.


Dla instytucji i dużych firm nie bez znaczenia jest problem bezpieczeństwa i poufności informacji. HP gwarantuje tu nie tylko zabezpieczenie PIN oraz nadzór operacji sieciowych, ale również szyfrowanie zawartości dysku twardego oraz technologie ES-256, Secured Disk Erase, IP Sec.Model HP to Designjet T3500 production eMFP spełni pokładane w nim nadzieje. Jest urządzeniem godnym zaufania dla osób potrzebujących ergonomii i prędkości. Jednocześnie to sprzęt godny zaufania i nie wymagający ciągłego nadzoru, samodzielnie wykonujący zlecone zadania.

 


Poznaj markę: HP