Skaner HP - Designjet HD

Praca inżynierska czy architektoniczna wymaga wyobraźni przestrzennej. Staramy się przelewać trójwymiarowe pomysły na dwuwymiarowe projekty. Często jednak wyobraźnia nie wystarcza, trzeba na gotowych już wydrukach wprowadzić poprawki. Wtedy okazuje się, że prócz sprawnego i szybkiego urządzenia drukującego, niezbędny będzie nam skaner. Nie zwykłe urządzenia biurowe a narzędzie szybkie a przede wszystkim o odpowiednim formacie. Plany i mapy oraz rysunki techniczne lub geodezyjne wymagają odpowiednio dużego formatu. W tej branży wydruki 36” (914cm) są już standardem. By poprawnie je zeskanować będziemy musieli nabyć specjalistyczne urządzenie.

Nikt inny nie odnajduje się w branży tak jak HP, znane niewątpliwie każdemu architektowi czy inżynierowi. Plotery wielkoformatowe HP są częstym widokiem w pracowniach, instytucjach czy jednostkach naukowych. Firma z tak wieloletnim doświadczeniem w branży, znana jest z oferowania całościowych rozwiązań i praktycznych systemów. Specjaliści z HP postarali się by również proces digitalizacji nie był dla nas problemem.


Model Designjet HP Scanner to rozwiązanie dla każdego kto potrzebuje na powrót przenieść druk do formy cyfrowej. Czy dotyczy to kolorowych map, wcześniej wykonanych wydruków czy materiałów z ręcznie naniesionymi poprawkami. Wysoka rozdzielczość to wizytówka tego modelu. Dzięki niej, nie umknie żaden detal skomplikowanych rysunków technicznych. Nad reprodukcją obrazu i koloru czuwa wewnętrzny system kalibracji koloru.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom i informacjom od klientów HP stworzyło urządzenie praktyczne. Skaner jest szybki, ale to nie wszystko. Pozwala na skanowanie grubszych i sztywniejszych podłoży co znacznie ułatwia pracę. Szczególnie w przypadkach w których wydruk nie jest w najlepszym stanie. Praca sieciowa i rozwiązania integrujące pozwolą nam sprzęgnąć skaner z ploterem HP, tworząc jedno niezawodne narzędzie. Stworzy nam to profesjonalne stanowisko skanujące i kopiujące. Jako, że HP jest m,arką znaną w branży, większość zewnętrznych aplikacji współpracuje z urządzaniem bez problemu.

Filozofia tworzenia urządzeń wyznawana przez HP to przede wszystkim wygodna i intuicyjna obsługa. W skanerze HP nie może zabraknąć dotykowego ekranu. Co więcej, ten ekran to 15 calowy monitor dotykowy wsparty interfejsem HP. Zintegrowany wyświetlacz pomaga oszczędzić miejsce i czas niezbędny do obsługi maszyny.

HP jak zwykle stworzyło sprzęt godny polecenia. Praktyczne urządzenie od profesjonalistów dla profesjonalistów.