Nie samym drukiem żyje HP

Miesiąc poświęcony marce HP to coś na co czekaliśmy od dawna. Wreszcie będziemy mieć czas by kompleksowo zaprezentować zakres i rozmach marki HP w branży biurowej i graficznej. Jak już pewnie wszyscy wiedzą pokażemy papiery fotograficzne, drukarki biurowe i foto oraz wyjątkowy ploter graficzny. Czeka nas więc pokaz wielkiego formatu.

Osobną działką na której chcieliśmy się skupić są monitory. Nie mieliśmy dotąd specjalnej okazji wspomnieć o tym dziale produktowym marki HP. Tymczasem w branży druku to właśnie monitor odgrywa kluczową rolę. Wydawało by się, że praca na monitorze i druk to dwie osobne filozofie działania. Nic bardziej błędnego!

Właściwej jakości monitor to uzupełnianie systemu pracy. Element niezbędny każdemu grafikowi by poprawnie edytować obraz przed drukiem. Właściwie dobrany i użytkowany monitor potrafi zaoszczędzić nam czas i koszty. Broni nas przed błędami w druku, pozwala zobaczyć elementy wymagające poprawy i właściwie reprodukuje kolory. Dzięki temu unikamy czasochłonnych i potencjalnie kosztownych błędów

Myli się ten kto sądzi, że na jakość monitora nie powinien zwracać uwagi biznesmen czy pracownik biurowy. Wiele godzin spędzonych przed źle dobranym monitorem może kosztować nas zdrowie. Praca biurowa pochłania wiele czasu, a w dzisiejszych czasach odbywa się głównie przed komputerem.

Odpowiednia rozdzielczość i wielkość ekranu pozwoli nam nie tylko pracować wydajniej. Dzięki możliwości osiągnięcia ostrego obrazu na dużej powierzchni, nie będziemy męczyć wzroku. Będziemy mogli pozwolić sobie na zastosowanie większych czcionek i wreszcie bez szkody dane będzie nam usiąść odrobinę dalej od ekranu. Ergonomia monitora to przede wszystkim możliwość dostosowania jego wysokości i nachylenia do naszych indywidualnych potrzeb. Dzięki możliwości regulacji ustawimy kont nachylenia i wysokość. Sam typ matrycy w technologii IPS uwolni nas od problemu zaburzeń obrazu wynikłych z niewielkich kątów widzialności ekranu. Jest to problem szczególnie dobrze znany użytkownikom ekranów w laptopach.

Podłączenie dużego monitora HP, z wysoką rozdzielczością i matrycą IPS jest zmianą nie do przecenienia. Nie bez znaczenia jest również coraz popularniejsze podświetlenie typu LED. Wpływa ono nie tylko na zmniejszenie grubości monitora, lecz również na możliwość zmniejszenia jasności bez utraty jakości. Pozwoli to dopasować jasność monitora do otoczenia i oszczędzać wzrok

W trakcie miesiąca z HP zaprezentujemy trzy ciekawe konstrukcje


HP ZR2740w


Duży 27 calowy monitor z podświetleniem LED. Produkt o wysokiej rozdzielczości. Bez względu czy będziemy potrzebować jakości HD czy komfortu pracy z dużą przestrzenią roboczą, model ten sprawdzi się w pracy. Ten model to urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu i w biznesie.Elite Display E231i

Monitor łączący nowoczesne podświetlenie Led z rozsądną ceną. Stylowo cofnięta nóżka pozwoli nam zmieścić pod monitorem złożony laptop. Oszczędzimy miejsce na biurku i błyskawicznie zamienimy nasze mobilne urządzenie w lokalne stanowisko robocze.

HP Z221 IPS display

Nowoczesny designerski monitor. Wielkość 21,5 cali jest idealna dla pracujących na co dzień z laptopem. Zmiana na taki rozmiar będzie znaczna, jednocześnie nie zabierze cennego miejsca na biurku. Oznaczenie "Z Display" widoczne w rogu sugeruje iż stworzy on idealną parę z którymś z Zbooków. Jest to ceniona seria mobilnych i stacjonarnych stacji roboczych, łączących solidne wykonanie z estetyka i designem. Nie inaczej jest z monitorem Z221.

 


Poznaj markę: HP