Canon iPF770 oraz iPF670 - nowość dla architektów i projektantów.

Canon dostarcza maszyny do druku o wysokiej jakości samej konstrukcji, nie oszczędzając również na jakości materiałów użytych do stworzenia samej maszyny. Canon wprowadzając na rynek nowe modele, bazował na sprawdzonych latami rozwiązaniach udoskonalając je. Słuchając swoich klientów wprowadzili kosmetyczne zmiany, zwiększając dokładność wydruku, jego jakość oraz prędkość. Sama obsługa maszyny nie zmieniła się wcale w porównaniu do poprzednich modeli iPF750 oraz iPF605 – jest nadal prosta i intuicyjna.

Specyfikację oraz opisy ploterów znajdziecie pod poniższym odnośnikami:

Canon imagePROGRAF iPF670 – 610mm – 24″

Canon imagePROGRAF iPF770 – 914mm – 36″

Canon udoskonalił również system atramentów – tusz MAGENTA ma nowy skład co pozwala uzyskać jeszcze większe spektrum kolorów przy wydrukach na przykład wizualizacji. Wkłady posiadają również nowe oznaczenie PFi-107 o pojemności 130ml każdy i mają możliwość wymiany podczas wydruku dzięki systemowi HOT SWAP.

Odkąd Canon zajął się systemami druku dla architektów, wychwalany był za wysoką wydajność i niezawodność – teraz również, japoński producent Was nie zawiedzie. Maszyna iPF770 pozwalają na wydrukowanie dokumentów formatu A0 w trybie kopii roboczej w zaledwie 48 sekund. Wydajność pracy podnosi dodatkowo wykorzystanie nowej funkcji skrótów do obsługi drukowania w programie Direct Print & Share. Narzędzie to pozwala użytkownikom tworzyć skróty do najczęściej używanych ustawień drukowania, a następnie drukować dokumenty poprzez przeciąganie i upuszczanie plików na ikony skrótów.

Wbudowany monitor stanu ułatwia zarządzanie kosztami drukowania. Dostępna w monitorze stanu funkcja rozliczania gromadzi dzienniki zadań i automatycznie oblicza koszt w przeliczeniu na zadanie lub okres czasu. Wybór trybu ekonomicznego, który idealnie nadaje się do drukowania wersji roboczych dokumentów, pozwala na mniejsze zużycie atramentu.

 


Poznaj markę: Canon