Targi, targi i po targach - REMADAYS 2015

 REMADAYS

 

REMADAYS

 

Zainteresowanie nowymi podłożami solvenowymi Tecco przerosło nasze oczekiwania. O ile nie było trudno o znalezienie producenta odpowiedniego plotera, o tyle w branży wysoko jakościowych mediów trudno było o wybór lepszych podłoży. Odwiedzający zadziwieni byli jakością jaką można uzyskać z pomocą mediów z rodzinny Tecco LFP. Dużym zainteresowaniem cieszył się papier Tecco Backlit Glossy BLG150, gwarantujący wysoką jakość przy podświetleniu lecz nie tracący na atrakcyjności również bez tylnego podświetlenia. Zaskoczeniem dla zwiedzających był Tecco Banner Hybrid BH140 łączący zalety jakościowego trwałego banera z niską gramaturą i wagą. Również trzy dostępne płótna solventowe CBM350, CBS430, CM380.

Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszyły się media do zadruku barwnikowego i pigmentowego. Tu mieliśmy do zaoferowania dwa warianty produktów. Szeroki wybór mediów wysokiej klasy wraz z podłożami bawełnianymi i barytowymi zapewnić mogliśmy dzięki marce Tecco. Zaprezentowaliśmy papiery z rodziny Professional Portrait, Photographers Selection i Fine Art. Alternatywą dla początkujących w świecie druku fotograficznego była oferta marki Imprime. To podłoża łączące jakość z przystępną ceną.  Stanowią one wybór podstawowych błyszczących imPG230, perłowych imPL230 i matowych imPMC180. Podłoża dostępne są w arkuszach oraz w rolach.

Injetowe podłoża pigmentowe Tecco stanowiły ciekawe uzupełnienie jako media typowo produkcyjne (backlit, rollup, poster) lecz przeznaczone dla ploterów graficznych jak np. Epson 9900. Tu zainteresowaniem cieszyły cię podłoża samoprzylepne, jak matowy Vinyl WR SA i błyszczący Vinyll Glossy VG270 SA.

Z pewnością nie przegapimy przyszłorocznych targów. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym. Do zobaczenie na REMADAYS 2016!

Wszystkie fotografie z REMADAYS 2015 znaleźć można na naszym profilu FB

 

REMADAYS

 

REMADAYS

 

Podczas targów REMADAYS 2015 zaprezentowaliśmy produkty marek:

 

TECCO IMPRIME MONDI Color Copy

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie www.centrumpapieru.pl

Centrum Papieru to między innymi:
- drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, laserowe
- drukarki i plotery wielkoformatowe
- tusze i tonery (oryginalne i zamienniki)
- papiery fotograficzne, folie, płótna w arkuszach i roli
- artykuły biurowe
- monitory, tablety graficzne

 

 

Centrum Papieru

 

ul. Wolska 2c
30-663 Kraków

tel.: 12 411 94 96
email: poczta@centrumpapieru.pl


Poznaj markę: Centrum Papieru