Nowości produkcyjne od Canon iPF830 iPF840 iPF850

 

Nowe urządzenia zapewniają najlepszą w swojej klasie funkcjonalność i wydajność na rynku druku wysokonakładowego. Architektura systemu zapewnia zmodernizowane szybkie i ciągłe drukowanie z możliwością wymiany zbiorników z atramentem podczas zadań drukowania i dostarcza prace nawet do 42 sekund  dla A0 przy zwykłym papierze w trybie ekonomicznym.

imagePROGRAF iPF850 poprawia efektywność i użyteczność dzięki dużej pojemności odbiornika, który może pomieścić do 100 arkuszy papieru w różnym rozmiarze (do A0), z którego szybko i łatwo można zebrać dokumenty, zapewniając, że nie są one w żaden sposób zwinięte czy pogięte.

IPF840
i iPF850 obsługują podwójne rolki pozwalając na założenie różnych szerokości papieru w tym samym czasie. To pozwala na automatyczne przełączanie się pomiędzy rolkami papieru, aby spełnić wymagania drukowania w większych biurach, co skutkuje wysokim nakładem druku produkcyjnego bez interwencji operatora do zmiany papieru.

Dla osób wymagających wysokiej jakości wydruków, napewno docenią zastosowany nowy tusz  Magenta pozwalający na reprodukcję jeszcze większej palety barw i osiągnięcie żywszych kolorów.

Wbudowana funkcja rozliczeń pozwala śledzić koszt pojedynczego wydruku i łączny koszt eksploatacji drukarki. Dane można wyświetlać wyświetlać za pośrednictwem sterownika drukarki i eksportować do pliku CSV w celu ich dalszego wykorzystania.

Wbudowany dysk twardy o pojemności 320GB pozwala na tworzenie skrzynek pocztowych, jeśli z urządzenia ma korzystać wielu użytkowników, na przykład w korporacyjnych środowiskach o dużym natężeniu pracy. Duży graficzny interfejs użytkownika stanowi kolejny czynnik zwiększający łatwość obsługi urządzenia.

Nowości możecie zobaczyć na stronie CentrumPapieru.pl

imagePROGRAF iPF830
imagePROGRAF iPF840
imagePROGRAF iPF850

 

 

 


Poznaj markę: Canon