Październik 2015 - miesiąc z ploterem HP DesignJet Z3200 i papierami TECCO.

Aby tradycji stało się zadość, także w tym roku przez cały październik 2015 będziemy prezentować kilka produktów wiodących marek na świecie. Tym razem będzie to ploter HP DesignJet Z3200 oraz papiery fotograficzne TECCO.

Przyjdż do naszego salonu przy ul. Wolskiej 2C w Krakowie i na własne oczy przekonaj się jak wiele zyskasz posiadając model HP DJ Z3200 oraz jak fotografie wydrukowane na papierach TECCO potrafią być zachwycające. Nasi specjaliści z działu wielkiego formatu przedstawią, doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

HP DesignJet Z3200

Ploter HP DesignJet Z3200

Drukarki z serii HP Designjet Z są intuicyjne w obsłudze i umożliwiają niezawodny druk 24- i 44-calowych (60,96 cm i 111,76 cm) zdjęć o dokładnych, powtarzalnych kolorach, wystawienniczej jakości i 200-letniej trwałości1.

Dzięki zastosowaniu technologii druku opartej na 12 atramentach systemu HP Viviera, pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wydruków spełniających wymogi galeryjne i archiwalne. W połączeniu z odpowiednimi mediami HP, potwierdzono trwałość wydruków rzędu 200 lat! Zestaw czterech atramentów czarnych umożliwia stopniowanie szarości i uzyskiwanie „odbitek” czarno-białych bez zabarwień i z doskonałymi przejściami tonalnymi.

W tym modelu zastosowano również wkład kolorowy, czerwony. Takie rozwiązanie upraszcza znacznie oraz poprawia efekty druku obrazów gdzie ciepła czerwień odgrywa rolę. Nie do przecenienia staje się ta funkcja, gdy chcemy wiernie oddać ciepłe tony skóry, lub soczystą czerwień kwiatów. Zastosowanie technologii DreamColor oraz możliwość skorzystania z wbudowanego spektrofotometru umożliwia profilowanie i kalibrację.

Dzięki temu z łatwością możemy zarządzać kolorem oraz zagwarantować wysoką jakość przetwarzania barw, wraz z powtarzalnością uzyskiwanych efektów. Drukarkę charakteryzuje również ekonomiczna praca oraz ergonomia budowy i łatwość obsługi

1 Na podstawie testów odporności na blaknięcie pod wpływem światła przeprowadzonych przez firmę Wilhelm Imaging Research Inc. z użyciem różnych nośników HP do zastosowań artystycznych i specjalnych.

 

TECCO

Tecco

Tecco GmbH jest producentem wielu rodzajów papierów na rynki produkcyjne, usługowe, artystyczne czy fotograficzne i proofingowe. Odpowiednie działy Tecco dostarczają papiery do wydruków atramentowych, pigmentowych, laserowych oraz rozwiązania dla branży offsetowej.

Tecco dostarcza podłoża dla zewnętrznych marek, jak i tworzy dedykowane dla klientów niestandardowe rozwiązania. Unikalną cechą produktów Tecco, jest możliwość dostarczenia indywidualnie dopasowanych rozmiarów papierów w arkuszach, jak i w roli. Wyspecjalizowanie pozwala skupić się na najważniejszych aspektach produktu, jakości papieru i usług.

 

Do zobaczenia!

Więcej wyjątkowych okazji na CentrumPapieru.pl

Centrum Papieru

Paweł Liszka

ul. Wolska 2c
30-663 Kraków

tel.: 12 411 94 96
email: poczta@centrumpapieru.pl


Poznaj markę: HP