CANON imagePROGRAF PRO-1000 - twórz wysokiej jakości zdjęcia w formacie do A2

 

Canon imagePROGRAF PRO-1000

 

Stworzona z myślą o profesjonalnych fotografach, aby tworzyć obrazy o zapierającej dech w piersiach jakości i wiernie odwzorowanych kolorach

Drukarka biurkowa przeznaczona dla profesjonalnych fotografów i amatorów. Niebywała jakość dzięki systemowi 12 atramentów – nawet w formacie A2.

 

Korzyści

  • Rozwijanie umiejętności dzięki profesjonalnym wydrukom w kolorze
  • Druk wielkoformatowy (maks. A2) w doskonałej jakości
  • Wierne odwzorowanie kolorów i szczegółów drukowanych obrazów
  • Stały dostęp – bezprzewodowa łączność WiFi i drukowanie z chmury
  • Prosty proces drukowania dzięki wtyczce Print Studio Pro

 

 

 

 

 

Cechy kluczowe

 

Małe krople atramentu zapewniają precyzję druku Druk do formatu A2 Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu Atramenty pigmentowe o wysokiej trwałości
       
Chroma Optimizer Obsługa połączeń Wi-Fi i Ethernet Prosty w obsłudze kolorowy wyświetlacz Wtyczka do obsługi drukowania w aplikacjach fotograficznych

 

 

Niebywała jakość

Przejdź na wyższy poziom drukowania. Drukuj najwyższej jakości zdjęcia, które zachwycą każdego i sprawią, że z pewnością siebie będziesz upubliczniać i sprzedawać swoje prace.

Druk do formatu A2

Korzystaj z możliwości drukowania zachwycających obrazów do formatu A2 bez kompromisów w zakresie jakości. Wykorzystaj szybkość drukowania i możliwość uspójnienia kolorów – dzięki obsłudze szerokiej gamy nośników, np. papieru błyszczącego, matowego, artystycznego i o fakturze płótna, uzyskasz właściwy wygląd.

Atramenty LUCIA PRO

Nowy system 12 atramentów pigmentowych z atramentem Chroma Optimizer sprawia, że obrazy będą jeszcze wierniej odwzorowane na wydrukach. Szeroki zakres dynamiczny kolorów i większa ilość szczegółów w ciemniejszych obszarach uwidocznią wszystkie subtelne niuanse fotografii w formatach od 4 × 6 do A2 – wszystko dzięki nowemu procesorowi obrazu L-COA PRO.

Bezprzewodowe drukowanie

Zwiększ produktywność i elastyczność pracy dzięki bezprzewodowej łączności Wi-Fi. Pobierz aplikację Canon Print na urządzenie z systemem iOS lub Android lub drukuj z wykorzystaniem połączenia Wi-Fi w laptopie. W przypadku aparatów zgodnych z PictBridge można drukować bezpośrednio przez sieć Wi-Fi.

Print Studio Pro

Oprogramowanie Print Studio Pro można uruchamiać z popularnych programów do edycji obrazu, np. Adobe Lightroom®, Photoshop® czy Digital Photo Professional firmy Canon. Oprogramowanie Print Studio Pro wykorzystuje zaawansowane funkcje, np. soft-proofing podczas podglądu, lub opcje dostosowania kolorów.

 

Dowiedz się więcej

 

Odwiedź nas na CentrumPapieru.pl

Centrum Papieru

Paweł Liszka

ul. Wolska 2c
30-663 Kraków

tel.: 12 411 94 96
email: poczta@centrumpapieru.pl


Poznaj markę: Canon