20-lecie Centrum Papieru

Kilka słów o Centrum Papieru w 20 rocznicę istnienia Firmy

Centrum Papieru

Centrum Papieru swoją działalność na polskim rynku rozpoczęła od 1996 roku. Przez te 20 lat udało nam się ugruntować bardzo silną pozycję na rynku urządzeń drukujących, usług oraz materiałów eksploatacyjnych. Było to możliwe jedynie dzięki stosowaniu standardów, którymi kierujemy się na co dzień przy współpracy z naszymi partnerami. Z roku na rok powiększamy swój asortyment łącząc się z naszymi dostawcami w celu zaspokojenia nawet najmniejszych potrzeb.

Zespół

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta nasz zespół ciągle się powiększa. Do Państwa dyspozycji oddajemy sztab specjalistów w dziedzinie papierów, urządzeń drukujących małego i wielkiego formatu, którzy służą pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu, a także w rozwiązaniu wszelkich problemów.

Realizacja zamówień

Wszystkie zamówienia realizowane na terenie całego kraju dostarczamy za pośrednictwem wiodących i pewnych firm kurierskich: DPD oraz INPOST. Zamówienia do naszych krakowskich klientów dowozimy osobiście z pomocą własnej floty samochodów.

Współpraca

W ciągu 20 lat udało nam się wypracować korzystne i stabilne współprace z producentami i hurtowniami w Polsce i za granicą. Wszystko po to, aby nasze ceny były zawsze najkorzystniejsze. Na chwilę obecną możemy poszczycić się stałą współpracą z największymi dystrybutorami sprzętu IT w Polsce oraz z ponad 20000 stałych klientów na terenie całej kraju. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek: Tecco, Double A oraz Imprime. Naszymi odbiorcami są zarówno wielkie korporacje, banki jak również klienci indywidualni. Każdemu z nich zapewniamy jednakowy poziom usług, najwyższej jakości materiały oraz kompetentną obsługę.

W 2015 roku dołączyliśmy do grona firm honorujących ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny oraz krakowską Kartę Dużej Rodziny dla rodzin 3+. Jej posiadacze mają możliwość skorzystania z licznych rabatów i zniżek we wszystkich oddziałach Centrum Papieru.

Kwalifikacje i szkolenia

Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach, dzięki czemu zapewniamy Państwu fachowe doradztwo w wyborze właściwych rozwiązań. Potwierdzeniem naszych kompetencji i wysokiej jakości usług są liczne certyfikaty i autoryzacje partnerskie wiodących producentów sprzętu do druku na świecie.

Salon i Showroom

Naszym atutem jest duży salon, w którym eksponujemy większość proponowanych przez nas produktów: papiery fotograficzne, biurowe, specjalistyczne czy też urządzenia drukujące, tusze tonery, monitory i inne akcesoria.

Oprócz salonu posiadamy również Showroom, w którym prezentujemy rozwiązania druku wielkoformatowego większości liczących się na świecie producentów. Pozwala to na przetestowanie przed zakupem i dobranie odpowiedniego rozwiązania dla własnych potrzeb.

Pokazy i eventy

Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny. Dlatego oprócz krakowskich salonów można nas zobaczyć na licznych pokazach w instytucjach: Akademii Sztuk Pięknych, Bunkrze Sztuki, Kinie Kijów, Małopolskim Ogrodzie Sztuki, Nowohuckim Centrum Kultury oraz Uniwersytecie Ekonomicznym.

Od kilku lat wystawiamy się na międzynarodowych targach m.in. w Warszawskim Centrum EXPO XXI - targi REMADAYS oraz na Międzynarodowych Targach Łódzkich - targi FILM-VIDEO-FOTO.

 Targi FILM-VIDEO-FOTO

Do kalendarza wydarzeń oraz eventów wpisały się również cykliczne spotkania ze znanymi fotografami, pokazy urządzeń drukujących oraz wystawy organizowane we współpracy m.in. ze Stowarzyszeniem FOTOBZIK, Muzeum PRL w Krakowie, Strefą Foto Nowohuckiego Centrum Kultury, Krakowskim Klubem Fotograficznym, Krakowskim Okręgiem Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Jako sponsor Centrum Papieru często pojawia się na arenach sportowych, na pełnych emocji i wrażeń meczach Speedway Wanda INSTAL Kraków oraz Snajperów Centrum Papieru, a nasi pracownicy dzielnie kibicują naszym drużynom na wszystkich rozgrywkach.

 fot. speedwaywanda.pl

Strona WWW

Wszystkich klientów zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz zakupów w sklepie internetowym (www.centrumpapieru.pl), w którym czekają na Państwa oferty specjalne oraz rozmaite promocje!

Na naszym blogu (www.blog.centrumpapieru.pl) można dowiedzieć się o najświeższych nowinkach ze świata urządzeń drukujących oraz związanych z nimi wydarzeniami i promocjami.

Oferta

W ofercie Centrum Papieru znajdziecie Państwo m.in.:
- drukarki i urządzenia wielofunkcyjne (atramentowe i laserowe)
- drukarki 3D
- plotery i urządzenia wielkoformatowe (laminatory, skanery)
- materiały eksploatacyjne (tusze, tonery, bębny, itp.)
- papiery fotograficzne, ksero, folie, kalki, etykiety, płótna (w arkuszach, w roli)
- bindownice, laminatory, niszczarki, obcinarki i gilotyny
- komputery i urządzenia peryferyjne (manipulatory 3D, skanery, monitory, tablety, itp.)
- artykuły biurowe

Logotyp

Z biegiem lat zmianie uległ logotyp Centrum Papieru oraz kolorystyka z nim związana. W dalszym ciągu motywem przewodnim pozostała jednak litera C.

 

2001

2003

2004

2005

2007

2011

2013

2014


Poznaj markę: Centrum Papieru