Centrum Papieru dystrybutorem VISTAPLAN w Polsce

 

 

Nazwa VISTAPLAN jest obecnie synonimem wysokiej jakości rozwiązań i produkcji systemów przeznaczonych do przechowywania oraz archiwizowania szkiców i rysunków. To właśnie firmowa tradycja innowacji ustaliła reputację spółki VISTAPLAN w Wielkiej Brytanii jako wiodącego producenta systemów do przechowywania szkiców i rysunków oraz rozwiązań przeznaczonych do kontroli ruchu ulicznego.

Produkty spółki VISTAPLAN są wynikiem programu ciągłego rozwijania i doskonalenia produktów, który został wdrożony w 1964 roku wraz z wprowadzeniem na rynek pierwszych produktów.

VISTAPLAN pracuje zgodnie z normą ISO 9001 gwarantując stałą wysoką jakość rozwiązań produkowanych mających służyć przez całe lata. Na każdym etapie procesu projektowania i produkcji dokłada się szczególnych starań by każdy element produktu końcowego spełniał rygorystyczne wymogi standardów stosowanych przez VISTAPLAN. Dzięki temu produkty VISTAPLAN stosowane w dzisiejszych jakże trudnych warunkach, niejednokrotnie wykorzystują pierwotne rozwiązania, które nadal sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Przez lata swojej działalności spółka VISTAPLAN opracowała szereg rozwiązań technicznych spełniających wymogi nowoczesnego rynku zasługując sobie na popularność, którą obecnie cieszą się na rynkach międzynarodowych. Globalna sieć dystrybutorów świadczy usługi w ponad 30 krajach w dziedzinach od rolnictwa i handlu przez budownictwo i przemysł naftowy po szybko rozwijające się sektory zaawansowanej technologii.

 

W październiku 2016 Centrum Papieru zostało oficjalnym dystrybutorem produktów VISTAPLAN w Polsce.

 

Produkty VISTAPLAN:

Stojak Vistaplan

Stojaki na wydruki

Wieszak Vistaplan

Wieszaki na wydruki

Deska Vistaplan

Deski kreślarskie

 


Zobacz filmPoznaj markę: Vistaplan