Drukarka przenośna HP OfficeJet 202

 

Niech świat zamieni się w Twoje biuro dzięki wydajnemu drukowaniu mobilnemu – sieć nie jest konieczna (1). Ta szybka, cicha drukarka HP OfficeJet 202 drukuje więcej stron na wkład i jest wyposażona w akumulator o długim czasie pracy (2).

 

HP OfficeJet 202 (N4K99C)

Łatwe drukowanie przenośne – gdziekolwiek tego potrzebujesz

Możliwość drukowania bezprzewodowego z laptopa lub urządzenia przenośnego, z routerem lub bez (1,3).
Rozpoczęcie drukowania w kilka minut. Technologia HP Auto Wireless Connect ułatwia konfigurację.
Ta trwała, kompaktowa drukarka mieści się w samochodzie, plecaku i nie tylko, co zapewnia wygodne drukowanie w każdym miejscu.


Zdobądź przewagę z szybkim i łatwym drukowaniem mobilnym

Ogranicz przerwy na ładowanie dzięki akumulatorowi o długim czasie pracy.
Największa liczba drukowanych stron w porównaniu z innymi drukarkami tej klasy przy użyciu oryginalnych wkładów HP (2).
Przygotuj się na sukces, gdziekolwiek jesteś. Pracuj wydajnie przez cały dzień dzięki wysokiej prędkości druku4.


Legendarna jakość i niezawodność

Energia na cały dzień. Ładowanie w domu, samochodzie, biurze i nie tylko (5).
Podłącz swoje źródło zasilania, aby w ciągu 90 minut naładować wyłączoną drukarkę dzięki technologii HP Fast Charge (6).
Zminimalizuj przerwy dzięki doskonałej konstrukcji i cichemu działaniu. Rób wrażenie na klientach bez głośnych przerw w pracy.

 

ePrint

Drukowanie w podróży dzięki usłudze HP ePrint

Usługa HP ePrint umożliwia mobilne drukowanie zdjęć, dokumentów i nie tylko.

Wireless

Drukuj bez ograniczeń

Bezprzewodowe drukowanie z urządzenia przenośnego bez konieczności wprowadzania kodu lub hasła sieci Wi-Fi.

 

HP OfficeJet 202 HP OfficeJet 202 HP OfficeJet 202

HP OfficeJet 202

 

Czytaj więcej

 

(1) Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi być podłączone bezpośrednio do urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki obsługującej łączność Wi-Fi Direct®. W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być również aplikacja lub sterownik. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi Direct® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance®.
(2) Oświadczenie o najlepszej w swojej klasie wydajności opiera się na porównaniu wszystkich przenośnych kolorowych drukarek atramentowych według stanu na październik 2015 roku z uwzględnieniem raportu dotyczącego udziału w rynku opracowanego przez IDC na II kwartał (Q2) roku 2015, na podstawie specyfikacji opublikowanych przez producentów.
(3) Drukowanie lokalne wymaga podłączenia urządzenia przenośnego i drukarki do tej samej sieci lub ich bezpośredniego połączenia bezprzewodowego. Drukowanie zdalne wymaga połączenia internetowego z drukarką HP obsługującą połączenia sieciowe. Szczegółowe instrukcje dotyczące drukowania oraz informacje na temat tego, czy wymagana jest aplikacja, można znaleźć na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting.
(4) Prędkość drukowania może się różnić w zależności od źródła zasilania. Z wyłączeniem pierwszego zestawu stron testowych ISO. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie hp.com/go/printerclaims.
(5) Ładowanie przez port USB, gdy urządzenie jest wyłączone wymaga podłączenia do portu ładowania USB o minimalnym natężeniu 1 A.
(6) Podczas ładowania ze źródła zasilania prądem zmiennym przy wyłączonym systemie technologia HP Fast Charge pozwala naładować standardowy akumulator do poziomu 90% w 90 minut. Gdy drukarka jest włączona, czas ładowania wzrasta zależnie od intensywności użytkowania.

 


Poznaj markę: HP