Dyplom na pokolenia

 

IMPRIME

 

Dyplom na pokolenia

Dyplomy, certyfikaty, listy gratulacyjne – to wszystko są poświadczenia czyjejś pracy i zasług. To nie są zwykłe kartki, które się wręcza kurtuazyjnie. One są dowodem jakości, rzetelności czy kwalifikacji. Jest coraz więcej miejsc, w których są one eksponowane: gabinety lekarskie, gabinety dyrektorskie, korytarze w instytucjach. To dobrze, że czas chowania ich w teczki czy do szuflady już minął, że coraz chętniej dzielimy się tą wyjątkową informacją o nas – że jesteśmy dobrzy, doceniani, że się staramy.

Im starszy dokument, tym cenniejszy, dlatego przygotowując go do druku, nie można zapomnieć o tym, że jest istotny nie tylko w momencie wręczenia, ale że takie samo znaczenie będzie miał za dwadzieścia lat. Aby za dwie dekady mógł niezmiennie cieszyć oko i napawać dumą, koniecznie trzeba wybrać najwyższej jakości papier, który będzie stanowił doskonałe tło dla nadruku. My nie mamy wątpliwości, co polecić klientom: papier ozdobny Imprime spełni wymagania najwybredniejszych i przede wszystkim wygra z czasem. To papier, którego misja to nie tylko „ładnie się prezentować”, ale „długo i ładnie się prezentować”.

Koniec roku to czas podsumowań, szacowania sukcesów, gal i plebiscytów, nagród i dyplomów. Gratulujemy wszystkim, dla których okazał się owocny i efektywny. Gratulujemy też wszystkim, którzy swoje dowody uznania wydrukowali na papierze ozdobnym Imprime.

 


Poznaj markę: Imprime