Po co certyfikaty i wyróżnienia?

 

Wyróżnienie Opineo.pl 2016

 

Po co certyfikaty i wyróżnienia?

Wiele firm chwali się zdobytymi certyfikatami i wyróżnieniami potwierdzającymi jakość ich usług. Klient, zwłaszcza ten, który korzysta z nich przez Internet, często je ignoruje i nie przywiązuje do nich wagi. Zakupy dokonywane przez Internet są bardzo wygodne, ale wiele osób z nich rezygnuje, nie będąc pewnym, czy będą zadowolone z usługi lub zakupu. I właśnie w tym celu rzetelne firmy starają się o certyfikaty. Podmioty, które je przyznają, zajmują się opiniowaniem rynku, badaniem poziomu usług i satysfakcji klientów. Przyznając certyfikaty i wyróżnienia, same kreują swoją markę, a więc nie mogą sobie pozwolić na rozdawnictwo. One też na prestiż swojego znaku jakości musiały zapracować, a więc bacznie przyglądają się tym, których w pewnym sensie będą firmować.

Podobnie jest z wiodącymi producentami – długo prosperujące na rynku marki, takie jak Canon czy HP, świetnie wiedzą, że pozycję na rynku zdobywa się długo, ale stracić można ją szybciej – przede wszystkim z powodu nierzetelności osób, które je reprezentują. A klienci nie są sentymentalni – świetnie wiedzą czego chcą, i jeśli nie sprosta się ich oczekiwaniom, natychmiast szukają innego usługodawcy. Dlatego właśnie jesteśmy tacy dumni z wyróżnień i certyfikatów, które posiadamy. Wyróżnienia Opineo.pl i znak jakości Q, Large Format Partner Gold, partnerstwo Canona i HP świadczą o tym, że od lat, niezmiennie przykładamy się do naszej pracy.

 

Wyróżnienia OPINEO

Ranking Sklepów Internetowych 2016 to prestiżowe zestawienie sklepów internetowych realizowane przez niezależny serwis Opineo.pl, w którym Centrum Papieru otrzymało WYRÓZNIENIE za 2016 rok.

 

 


Poznaj markę: Centrum Papieru