The TECCO Certification of Excellence

 

TECCO Certification of Excellence

 

The TECCO Certification of Excellence

Certyfikat gwarantuje, że partner posiadający TECCO Certified Printing Center (TCPC) zapewnia doskonałą jakość dla każdego wydruku, który odróżnia go od konkurencji. Pomaga nabywcom fotografii znaleźć dostawcę usług drukowania, któremu mogą zaufać pod względem jakości i zgodności ich wydruków ze sztuką druku na najwyższym poziomie.

 

Jak to działa?

Certyfikatem poświadczamy tych partnerów, którzy zapewniają najwyższą jakość usług w dziedzinie druku fotografii i fineart korzystających z mediów TECCO. W celu uzyskania zestawu certyfikacyjnego TECCO Certified Printing Center (TCPC) prosimy o kontakt z Centrum Papieru lub bezpośrednio z TECCO.

 

Zestaw zawiera:

TECCO Photo BTG300 Baryt Glossy - A3+, 6 arkuszy

TECCO Photo PFR295 FineArt Rag - A3+, 6 arkuszy

TECCO Photo PL285 Luster - A3+, 6 arkuszy

Kwestionariusz TCPC - POBIERZ

Kup zestaw -> LINK

Kandytat na TCPC musi wykonać testowe wydruki, które można ściągnąć pod poniższym linkiem na 3 różnych mediach dostarczonych w zestawie oraz przesłać je do Centrum Papieru lub bezpośrednio do TECCO, na adres znajdujący się w kwestionariuszu. Łącznie 12 wydruków.

Wydruki testowe - POBIERZ
 

TCPC 1 TCPC 2 TCPC 3 TCPC 4

 

Proszę pamiętać o druku w najwyższej jakości oraz zostasowaniu profili ICC, które można znaleźć na stronie TECCO. Prosimy o wykonanie wydruków używając ustawień PERCEPCYJNIE! Wydruki należy podpisać i spakować w pudełko dostarczone wraz z zestawem.

 

Technik TECCO po zmierzeniu i ocenie wydruków, stwierdzając zmieszczenie się w tolerancji, potwierdzi najwyższą jakość druku, prześle certyfikat w formie pisemnej wraz hologramem autentyczności oraz wyświetli informację na swoich stronach WWW, w zakładce GDZIE DRUKOWAĆ (Where to Print). Logo certyfikatu TCPC może być wykorzystywane na stronach internetowych w celach marketingowych tylko i wyłącznie przez certyfikowanego partnera TCPC.

Ważność certyfikacji to 24 miesiące, po tym czasie trzeba odnowić certyfikat.

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:
tel.: 12 411 94 96
e-mail: kontakt@centrumpapieru.pl 

 


Poznaj markę: Tecco