Dlaczego papier Double A?

 

 

Dlaczego Double A?

Czemu ludzie i przedsiębiorstwa na całym świecie wybierają papier Double A? Zastanawialiście się kiedykolwiek jak powstaje papier Double A?

Wybierzmy się w podróż, która pozwoli nam znaleźć odpowiedzi na te pytania. Podstawą papieru wysokiej jakości są wysokojakościowe surowce. Począwszy od 1992 roku firma Double A rozwija się i prowadzi rozległe badania mające na celu uzyskanie specjalnego gatunku drzew z Khan-Na. Wykonano szereg testów i eksperymentów, aby otrzymać optymalne drzewo o wyjątkowych właściwościach. Drzewo to podtrzymuje naturalną bioróżnorodność środowiska, a jego uprawa nie zaburza w najmniejszym stopniu ekosystemu. Osiąga ono swoją dojrzałość w ciągu 3-5 lat i dopiero wtedy jest gotowe do dalszych procesów przetwarzania.

 

3-5 letni okres uprawy

Double A kładzie również nacisk na wysokie standardy produkcji papieru. Postawiliśmy na najlepsze technologie. Nasz proces wybielania masy papierniczej pozwala na zużycie możliwie najmniejszej ilości wody dzięki zastosowaniu specjalnego zbiornika. W efekcie nie musimy sięgać po wodę z innych źródeł. Zbudowaliśmy system uzdatniania wody zgodnie z obowiązującymi normami. Uzdatniona woda jest następnie zużywana do nawadniania otaczających wytwórnię terenów. Double A zużywa 90% mniej wody niż standardowe wytwórnie papieru Znaczne zużycie energii elektrycznej wykazywane przez sporą liczbę przedsiębiorstw to jeden z głównych powodów, dla których osoby dbające o losy naszego środowiska rezygnują z prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Ale firma Double A jest inna. Dowodem na to jest własne, niezależne wytwarzanie mocy. Wykorzystujemy odpady powstałe w procesie produkcji papieru. Kora, fragmenty drewna i ług czarny używane są jako paliwo do wytworzenia energii elektrycznej z biomasy. Mocno wierzymy w wykorzystywanie zasobów w najbardziej efektywny sposób, zgodnie z zasadą „kto nie marnuje, temu nie brakuje”.

 

Co odróżnia Double A od pozostałych producentów papieru?

Nasza wizja wykracza poza stworzenie produktu wysokiej jakości. Inwestujemy w poszukiwania, rozwój i zastosowanie najbardziej zaawansowanych technologii. Dążymy do możliwie jak najefektywniejszego wykorzystania naszych zasobów, zużywamy możliwie najmniejszą ilość wody oraz odzyskujemy energię i substancje chemiczne w procesie produkcji, przy jednoczesnym zastosowaniu surowca z naszych drzew. Nasze drzewa rosną na Khan-Na, niezagospodarowanych gruntach rolnych leżących pomiędzy regularnymi uprawami. Khan-Na pozostaje nieużywana, ale jednocześnie staje się źródłem dodatkowego dochodu wielu rolników. Rolnicy wykorzystują w najwyższym stopniu ziemię, aby pozyskać dodatkowy dochód.

 

Double A

Każda ryza papieru Double A z Khan-Na pochłania aż 12,5 kg CO2

Nasze wytwórnie pracują nieustannie. Dzięki temu rolnicy mogą liczyć na regularny dochód z uprawy drzew do produkcji papieru Double A. Ponad 1,5 miliona rolników współpracujących z Double A zarabia na uprawie, zbiorach i transporcie drzew do produkcji papieru. Rolnicy używają tych samych środków i wyposażenia w swojej własnej uprawie i w pracy dla firmy Double A. Wszystkie inicjatywy Double A na przestrzeni lat mają na celu osiągnięcie zrównoważonego biznesu na płaszczyźnie ekonomicznej, środowiskowej i społecznej. Każda ryza papieru Double A z Khan-Na przyczynia się do redukcji efektu globalnego ocieplenia oraz dostarcza rolnikom dodatkowego źródła dochodów, co z kolei wpływa na zmniejszenie migracji do terenów miejskich w poszukiwaniu pracy.

 

Zrównoważony biznes

Szczycimy się tym, że nie jesteśmy jedynie producentem papieru. Rozumiecie teraz dlaczego jest to papier idealny dla wielu ludzi. I każdy partner handlowy Double A woli sprzedawać papier, który pozwala zachować nasze środowisko naturalne w jak najlepszej kondycji. Double A zdobywa sobie grono wiernych sprzymierzeńców wśród swoich użytkowników w różnych częściach świata. Jest to jedyna marka sprzedawana na całym świecie. Dzięki swojej bardzo sprawnej sieci dystrybucyjnej papier Double A jest obecnie dostępny w ponad 120 krajach – obejmując Azję, Europę, Stany Zjednoczone i sieć nadal się rozrasta… Dumni jesteśmy z tego, że udało nam się przekształcić drobne gospodarstwa rolne w miejsca produkcji najwyższej jakości papieru. Marka Double A to już nie tylko papier. Rozszerzyliśmy naszą działalność o firmowane nazwą Double A centra kopiowania, sklepy z materiałami biurowymi i mniejsze punkty ksero oferujące również inne usługi papiernicze rozmaitym organizacjom i agencjom. Ważny jest dla nas rozwój i rozszerzenie zarówno działalności jak i dystrybucji w Stanach i na całym świecie. Współpracujemy z naszymi klientami nad systemem wdrażania promocji. Nasz zespół profesjonalnych specjalistów od marketingu zawsze chętnie podpowie jak zdobyć rynek.

 

Double A to nie tylko papier

Wspieranie naszej sieci dystrybucyjnej poprzez różnorodną działalność marketingową. Częścią naszych nieustających wysiłków mających na celu rozwój marki jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i ciągłe innowacje. Staramy się wcielać to w życie poprzez zrównoważony biznes, co oznacza między innymi odpowiedzialność środowiskową i społeczną. Każdego dnia papier Double A, jako środek służący do przekazywania informacji, odgrywa znaczącą rolę w świecie komunikacji. Naszym nadrzędnym celem jest sam papier, jednakże liczy się coś jeszcze. Wierzymy w działanie w sposób zrównoważony – łączymy aspekty ekonomiczne, środowiskowe i społeczne. Wraz z rozwojem naszej firmy stawiamy na rozszerzanie kontaktów z naszymi partnerami handlowymi na całym świecie.

 

 

7 zalet papieru Double A

Gładka powierzchnia sprawia, że ​​papier jest idealny do drukowania i kopiowania
Dwustronne wykończenie sprawia, że arkusz papieru jest wysoce nieprzezroczysty
Wysoka biel dająca duży kontrast po zadruku
Ostre krawędzie
Anti-curl zmniejsza zacięcia papieru w kopiarce
Niska zawartość pyłu minimalizuje koszty eksploatacji kopiarki i przedłuża działanie kserokopiarki
Gwarancja 500 arkuszy w każdej paczce

 

 

Double A Premium

PREMIUM

- format: A5, A4, A3
- gramatura: 80 g/m2
- ilość: 100, 500 arkuszy
- biel CIE: 165
- uniwersalny, do atramentu i lasera
- klasa premium

 

   
Double A Business

BUSINESS

- format: A4
- gramatura: 75 g/m2
- ilość: 500 arkuszy
- uniwersalny, do atramentu i lasera

   
Smartist

SMARTIST

- format: A4
- gramatura: 70 g/m2
- ilość: 500 arkuszy
- biel CIE: 146
- uniwersalny, do atramentu i lasera

 

 

Centrum Papieru jest bezpośrednim importerem papieru Double A!

 


Zobacz filmPoznaj markę: DoubleA