Promocje

 

 

Promocje

Promocja to trochę nadużywane słowo – często traktowane wyłącznie jako wabik, a nie rzeczywista informacja o tym, że możemy naprawdę skorzystać z dobrej okazji. My w Centrum Papieru nie zmieniamy znaczenia słów i oferując promocyjne produkty, naprawdę stwarzamy okazję do korzystnych zakupów.

Zapraszamy do promocji zaplanowanej specjalnie dla hurtowni, sklepów i punktów kserograficznych. Co jest w tych miejscach produktem pierwszej potrzeby? Oczywiście papier. Prawdopodobieństwo, że będzie zalegał w magazynach, jest równe zeru, a więc dowodem zapobiegawczości i przedsiębiorczości jest zaopatrzenie się w spore jego ilości. A skoro potrzeba go dużo, naprawdę warto kupić go za… niedużo. Uważamy za świetną okazję zakup papieru SMARTIST, którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, w cenie 9,99 zł za 500 arkuszy. Taka promocja nie wypacza znaczenia tego słowa. Podobnie atrakcyjną ofertą jest promocja podłoży Canon, które do końca marca proponujemy kupującym plotery Canon imagePROGRAF PRO-2000, PRO-4000S, PRO-4000, PRO-6000S za 160 zł netto (jeden zestaw do jednego plotera).

Promocja ma to do siebie, że klient ma poczucie, że kupił naprawdę potrzebny mu produkt w naprawdę korzystnej cenie. Nie dostaje czegoś, czego nie potrzebuje, ale produkt bardzo przydatny, za który w innych okolicznościach musiałby zapłacić naprawdę dużo więcej. Czy zgadzacie się z naszym rozumieniem słowa „promocja”? Skorzystajcie więc z naszych promocji i śledźcie je na bieżąco.

 

 

Żródło fot.: pixabay.com


Poznaj markę: Centrum Papieru