EPSON SureColor SC‑P10000 i SC‑P20000 - do nabycia w CP

 

 

STWORZONE Z MYŚLĄ
O JAKOŚCI I SZYBKOŚCI

EPSON SureColor SC‑P10000 i SC‑P20000

EPSON SC-P

 

Dużo wody w rzece musiało upłynąć do momentu, kiedy Centrum Papieru otrzymało możliwość dystrybucji drukarek wielkoformatowych EPSON SureColor SC‑P10000 i SC‑P20000. Miło nam zatem poinformować, że od kwietnia 2017 mogą Państwo nabyć te drukarki w CP. Nasz dział wielkoformatowy z chęcią doradzi i odpowie na wszelkie, nawet najbardziej nurtujące pytania.

 

Niezrównana precyzja oraz szybkość drukowania

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii stabilizacji papieru przy użyciu kamery w połączeniu z nową głowicą drukującą MicroTFP modele SC‑P10000 oraz SC‑P20000 umożliwiają wyjątkowo szybkie i precyzyjne drukowanie materiałów w profesjonalnej jakości. Zastosowanie innowacyjnych technologii i funkcji sprawia, że drukarki te są wygodne i łatwe w obsłudze

 
EPSON SC-P10000
     

Precyzja pod okiem kamery

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii stabilizacji papieru przy użyciu kamery w połączeniu z nową głowicą drukującą MicroTFP modele SC‑P10000 oraz SC‑P20000 umożliwiają wyjątkowo szybkie i precyzyjne drukowanie materiałów w profesjonalnej jakości.

  SC-P10000
SC-P10000  

Prosta obsługa

Epson SC‑P10000 i SC‑P20000 zachwycają jakością wydruków, a ich obsługa oraz konserwacja są tak proste i łatwe, że użytkownicy nie muszą się o nic martwić. Obsługa, wymiana i przełączanie nośników jest szybkie i proste. Podczas drukowania można sprawdzić stan zadania oraz ilość dostępnego nośnika. Istnieje możliwość dodatkowego usprawnienia pracy poprzez zastosowanie opcjonalnego modułu Adobe PostScript, a dzięki podłączeniu opcjonalnego dysku twardego można drukować bezpośrednio bez konieczności korzystania z komputera.

 

10-kolorowy zestaw atramentów

Znakomite odwzorowanie kolorów uzyskano dzięki zastosowaniu nowego, 10-kolorowego zestawu atramentów UltraChrome Pro, który każdorazowo zapewnia fantastyczny wygląd wydruków. Uzyskanie bogatej, głębokiej czerni jest możliwe dzięki nowym atramentom Photo oraz Matte Black. Zastosowanie nowej konstrukcji głowicy drukującej przekłada się na ograniczenie wibracji oraz zwiększenie precyzji kropli atramentu i rozmieszczenia punktów. Dzięki narzędziu Epson Colour Calibration można zarządzać odwzorowaniem kolorów, uzyskując stałą jakość wydruków.

 

  SC-P10000

 

Głowica drukująca PrecisionCore MicroTFP

Wysoka wydajność oraz niezrównana jakość druku

Dziesięciokolorowy zestaw atramentów UltraChrome Pro

Znakomite odwzorowanie czarno-białych i kolorowych obrazów

Wyjątkowo precyzyjna technologia podawania nośników

Nowo opracowana technologia stabilizacji podawania papieru z użyciem kamery

Prostota i łatwość obsługi

Bezproblemowe drukowanie oraz konserwacja

 

EPSON SC-P10000

EPSON SureColor SC-P10000

EPSON SureColor SC-P20000

 

Skontaktuj się już dziś

Aby uzyskać więcej informacji na temat drukarek EPSON SureColor SC-P10000 i SC-P20000, prosimy o kontakt:

tel.: 12 411 94 96 wew. 4
email: plotery@centrumpapieru.pl

CP


Poznaj markę: Epson