EPSON SureLab SL-D700 - do nabycia w CP

 

Komercyjna drukarka fotograficzna

Drukarka EPSON SureLab SL-D700 jest przeznaczona dla zakładów fotograficznych oraz fotografów, którzy potrzebują wydruków wysokiej jakości zdjęć oraz chcących rozszerzać swoją działalność.

  EPSON SL-D700

 

Przeznaczona do drukowania wysokiej jakości zdjęć nawet do 1 m długości, jest pierwszą 6-kolorową, kompaktową drukarką produkcyjną Epson wykorzystującą technologię atramentową. Głowica drukująca Micro Piezo, technologia przetwarzania obrazów oraz oryginalny atrament firmy Epson gwarantują ostre i żywe kolory. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą drukować zdjęcia, karty, reprodukcje i inne materiały wysokiej jakości.

     

Niepowtarzalna różnorodność zastosowań

Urządzenie D700 umożliwia drukowanie zdjęć, kart okolicznościowych, zaproszeń, ulotek oraz materiałów promocyjnych w różnych formatach bezposrednio z roli na papierze błyszczącym, typu luster oraz matowym o szerokości od 102 do 210 mm i długości 89–1000 mm. Ze względu na niewielkie wymiary drukarka SureLab D700 idealnie mieści się na burku lub w Foto Kiosku. Jej wytrzymałość gwarantują wyjątkowo trwałe części, z których ja zbudowano.

 

Drukowanie zdjęć w wysokiej jakości

Opierając się na sukcesie firmy Epson w profesjonalnym druku fotograficznym, urządzenie D700 oferuje porównywalną jakość i spójność kolorów do najwyższej klasy drukarek graficznych Epson. Drukarka SureLab D700 doskonale nadaje się do drukowania obrazów wysokiej jakości, kart okolicznosciowych lub innych materiałów na zamówienie. Ta 6-kolorowa drukarka wykorzystująca technologię druku atramentowego posiada szeroki gamut barw oraz umożliwia tworzenie bardzo wyraźnych obrazów. Urządzenie wykorzystuje profesjonalny atrament, który został specjalnie opracowany do druku z dużą szybkością zdjęć na błyszczącym papierze. Gwarantuje nam wydruki w wysokiej rozdzielczości (720 dpi x 1440 dpi) przy jednocześnie niskim koszcie jednostkowym.

     

Niezawodna i ekonomiczna

Drukarkę cechuje długi czas eksploatacji bez serwisowania, nie wymaga wielu przegladów konserwacyjnych oraz posiada wytrzymałe ostrze gilotyny, co w efekcie skraca przestoje i bezpośrednio przekłada się na oszczędność czasu oraz pieniędzy.

 

Atrament UltraChrome D6-S

Drukarka, w połączeniu ze specjalnie opracowanym przez firmę Epson atramentem UltraChrome D6-S, pozwala tworzyć niezwykłe obrazy o żywych kolorach, intensywnych czerniach, ostrych konturach i płynnej gradacji.

     

Kluczowe cechy

- wysoka jakość: Głowica drukująca Micro Piezo, technologia przetwarzania obrazu firmy Epson (LUT)
- szeroki gamut: 6-kolorowy zestaw wkładów atramentowych
- drukowanie na wielu różnych rodzajach nośników: Papiery błyszczące, typu luster oraz matowe
- niezawodność: Wytrzymałe ostrze gilotyny, długi czas eksploatacji bez serwisowania
- niepowtarzalna różnorodność zastosowań: Niewielki rozmiar, druk na różnych nośnikach i w różnych rozmiarach

  EPSON SL-D700
  EPSON SureLab SL-D700

 

 

 

Skontaktuj się już dziś

Aby uzyskać więcej informacji na temat drukarki EPSON SureLab SL-D700 oraz jej zakupu, prosimy o kontakt:

tel.: 12 411 94 96 wew. 4
email: plotery@centrumpapieru.pl

CP


Poznaj markę: Epson