Urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet MFP

 

HP

 

Urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet

Zrób oczywisty krok naprzód, przechodząc z samego drukowania na drukowanie, kopiowanie, skanowanie i udostępnianie — wszystko w jednym urządzeniu. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swój potencjał, musisz zoptymalizować sposób wykonywania różnych zadań. Urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet oferują bardziej efektywny, sprawniejszy przebieg pracy.

Wielkoformatowe urządzenia wielofunkcyjne HP pozwalają zaoszczędzić czas poprzez łatwe skanowanie na miejscu, zyskać większą kontrolę, prowadzić skuteczną komunikację i współpracę między pracującymi zdalnie zespołami.

Obierz inteligentną drogę do usprawnienia swego miejsca pracy!

 

 

Niech współpraca wejdzie Ci w krew

Zadbaj o harmonijną współpracę ze swoim zespołem, korzystając z urządzeń wielofunkcyjnych HP DesignJet, które pomagają uniknąć w projektach opóźnień, błędów i marnotrawstwa zasobów z powodu wadliwej komunikacji. Dzięki funkcjom skanowania wielkoformatowego i HP Mobile Printing dostępnym w urządzeniach wielofunkcyjnych HP,1 cały zespół może sprawnie (współ)pracować, niezależnie od tego, gdzie się znajdują jego członkowie. Zdalny dostęp do plików, aktualizacja dokumentów i dzielenie się pomysłami pozwalają szybciej realizować projekty.

Wykorzystując zaawansowane możliwości udostępniania w wielkoformatowych urządzeniach wielofunkcyjnych HP, można przejść na sprawniejszy sposób pracy.

 

  24 cale 36 cali 44 cale

Małe studio architektoniczne lub podwykonawca

 

Idealny dla małych pracowni architektonicznych lub podwykonawców, którzy poszukują przystępności i jakości, tylko na okazjonalne drukowanie.

HP T120    
HP T520 HP T520 36  

Małe i średnie biuro główne

 

Idealny dla małych i średniej wielkości studiów architektonicznych oraz wykonawców generalnych lub podwykonawców, którzy wymagają scentralizowanego drukowania / skanowania planów i rysunków, a czasami dobrej jakości wydruków do realizacji przetargu.

  HP T930  
HP T790 HP T830 MFP HP T795
  HP T730  

Budowa

 

Drukowanie i skanowanie na placu budowy jest przeznaczone przede wszystkim dla generalnych wykonawców w dużych i średnich przedsiębiorstwach, które poszukują łatwego i skutecznego sposobu przekazywania zmian projektu wszystkim członkom zespołu.

  HP T2530  
  HP T830 MFP  

Średnie i duże przedsiębiorstwa

 

Średnie firmy architektoniczne i biura generalnego wykonawstwa wymagają scentralizowanych wielofunkcyjnych możliwości, które zapewniają wysoką wydajność i możliwości zarządzania, łączności i bezpieczeństwa.

  HP T2530 HP T1300
  HP T1530

 

Digitalizacja — naturalna kolej rzeczy

W dzisiejszym wymagającym środowisku pracy dokładna digitalizacja jest niezbędna do zachowania jakości papierowego oryginału, z równoczesną możliwością jego edycji lub archiwizacji. Za pomocą urządzeń wielofunkcyjnych HP DesignJet można zaoszczędzić czas, ograniczyć koszty outsourcingu i skupić się na projekcie — wszystko to dzięki łatwemu, szybkiemu i wygodnemu skanowaniu na miejscu.

Zdigitalizowane dokumenty są od razu gotowe do udostępniania, można zatem dokonać ich edycji, rozpocząć pracę lub zarchiwizować oryginały dokumentów, aby zaoszczędzić miejsce w biurze.

Dzięki digitalizacji papierowych oryginałów dokumentów i map za pomocą wielkoformatowych urządzeń wielofunkcyjnych HP można przejść na sprawniejszy sposób pracy.

 

 

Liczą się szczegółowe informacje i szybkie podjęcie działań

Gdy masz większą kontrolę nad dokumentami, możesz skuteczniej zarządzać większą liczbą projektów przez stałą koordynację pracy swoich zespołów. Funkcje skanowania i kopiowania dostępne w urządzeniach wielofunkcyjnych HP DesignJet służą pomocą na każdym etapie projektu. Możesz na bieżąco śledzić i rejestrować zmiany oraz rozprowadzać kopie dokumentów wraz z oficjalnymi recenzjami, podpisami i pieczęciami. Nawet przy dużej liczbie projektów i poprawek masz stały dostęp do najnowszych wersji dokumentów. Możesz też je łatwo archiwizować.

Wielkoformatowe urządzenia wielofunkcyjne HP pozwalają skanować, kopiować i śledzić zmiany, umożliwiając przejście na sprawniejszy sposób pracy.

 

T830

 


Poznaj markę: HP