Bezprzewodowe drukowanie

 

HP Sprocket

 

Bezprzewodowe drukowanie

Zdjęcia robimy w każdej sytuacji – bardzo dobre aparaty, jakie mamy w telefonach, pozwalają na uwiecznianie ważnych chwil bez konieczności posiadania przy sobie dodatkowego sprzętu. Czy jednak przeglądając potem albumy w telefonach, nie mamy wrażenia, że te zdjęcia w pewnym sensie umykają? Można je szybko zrobić i szybko udostępnić w wirtualnej przestrzeni, ale jednocześnie szybko tracą one swój urok.

Planujemy wtedy zazwyczaj, że wywołamy je lub wydrukujemy, ale brak nam na to czasu albo trudno nam się zorganizować. Każdy z nas ma ten sam problem. Dlatego już teraz polecamy nową, przenośną i bezprzewodową drukarkę HP Sprocket Photo Printer (2"x3"), którą Centrum Papieru już za chwilę będzie miało w swojej ofercie.

 

HP Sprocket

 

Ten niewielki i niezwykle poręczny sprzęt umożliwia drukowanie zdjęć ze smartfonów. Można je mieć w drukowanej wersji natychmiast, a specjalna aplikacja umożliwia dostosowanie zdjęć do wydruku. To niewątpliwie duże udogodnienie, ale przede wszystkim szansa na to, by wszędzie móc zostawić fotograficzną pamiątkę.

 

HP Sprocket


Poznaj markę: HP