Docenić próbkę

 

 

Docenić próbkę

Dla tych, którym to, na czym drukują, nie jest obojętne, często znalezienie nowych rozwiązań jest dość trudne. Jeśli mamy konkretne zapotrzebowanie, trudno jest czasem od razu znaleźć idealny produkt. Wtedy kupowanie całego pakietu papieru nie jest korzystne. Wiemy doskonale, że lubimy czasem porównać i wypróbować.

Dlatego rekomendujemy próbki papierów TECCO VIDA LOCA SAMPLE. W pakiecie otrzymujecie Państwo 6 rodzajów papierów, każdy o innych właściwościach, byście bez zbędnych kosztów i konieczności kupowania dużej ilości produktu, mogli się cieszyć swobodą wyboru.

Każdy rodzaj podłoży Tecco jest wyjątkowy, ale nigdy nie wiadomo, który w konkretnej sytuacji będzie najlepszy. Próbki to dobry i popularny sposób poznania, jakie możliwości daje nam podłoże, do czego którego z nich możemy użyć.

Próbki dobrze jest mieć zawsze pod ręką, bo one zapewniają różnorodność – nie trzeba wówczas szukać po omacku, ale szybciej można dokonać wyboru tego, czego rzeczywiście nam potrzeba. A gdy już wiemy, który typ Tecco akurat jest nam potrzebny, możemy szybko złożyć zamówienie, które Centrum Papieru w mig zrealizuje.

 

 


Poznaj markę: Tecco