Jak dbać o zdrowie i komfort pracy przy monitorze

 

 

Jak dbać o zdrowie i komfort pracy przy monitorze

Osoby, które dużo czasu spędzają przed monitorem, wiedzą świetnie, jak ważne jest uwzględnienie nie tylko cech technicznych sprzętu, ale też tego, w jaki sposób oddziałuje on na zdrowie użytkownika. Tym, co narażamy najbardziej, spędzając godziny przed monitorem, jest wzrok. Nie można o tym zapominać. Firmy farmaceutyczne prześcigają się w prezentowaniu środków, które chronią oczy, ale jednostronne działanie nigdy nie jest w pełni skuteczne.

Zalecamy ochronę kompleksową. Żaden suplement ani medykament nie pomoże, jeśli po prostu sprzęt nie ma odpowiednich zabezpieczeń. Dlatego zwracamy Państwa uwagę na monitor NEC E221N (22") 60004224, który nie tylko zapewnia komfort pracy, nie tylko jest po prostu eleganckim sprzętem, ale przede wszystkim jest przyjazny dla zdrowia. Zapewnia to ultra cienka maskownica oraz specjalna technologia Low Blue Light Plus, której głównym celem jest ochrona oczu. Dzieje się tak dzięki ograniczaniu emisji niebezpiecznego dla zdrowia niebieskiego światła oraz drgania. Jednocześnie kolory na monitorze nie tracą głębi.

Monitor został zaprojektowany również tak, aby zużycie energii było minimalne. W ten sposób produkt wpisuje się w nurt mądrych technologicznych rozwiązań, które są nastawione prozdrowotnie, proekologicznie i prospołecznie. Dane techniczne monitora prezentujemy na stronie Centrum Papieru.


Poznaj markę: Nec