Przetestuj ploter

 

Przetestuj ploter

Chęci zakupu dużego sprzętu takiego jak ploter towarzyszy często dylemat, jaki typ i markę wybrać. Sprawdzamy opinie, parametry, rozmawiamy z użytkownikami i konsultantami, co ma dać nam gwarancję dobrej decyzji. To wszystko są słuszne i potrzebne działania, ale Centrum Papieru rekomenduje jeszcze jedną metodę: osobiste sprawdzenie i przekonanie się, jak działają różne systemy druku.

Showroom

Zapraszamy do parku ploterowego, w którym wszystko, czego się Państwo już dowiedzieli, możecie sami zweryfikować. Umożliwiamy przetestowanie maszyn i porównanie ich między sobą, bo wiemy, jak ważne jest wybranie optymalnego rozwiązania.

Plotery Obecnie zachęcamy też do zapoznania się z promocyjną ofertą sprzedaży plotera HP DesignJet T830 MFP Urządzenia wielofunkcyjne, do którego dołączamy w prezencie 50 m papieru w roli, a przesyłkę proponujemy zupełnie za darmo. Warto śledzić okazje, bo one pozwalają na ekonomiczne i satysfakcjonujące zakupy. W parku ploterowym możecie się Państwo sami przekonać, jak pracuje się ze sprzętem świetnej jakości, i który jest dla Państwa najlepszy.

 

Zadzwoń     12 411 94 96 wew. 4
         
Napisz emaila     plotery@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: HP