Dostawa gratis na wszystkie plotery

 

 

Dostawa gratis na wszystkie plotery!

Myślenie ekonomiczne i umiejętne zarządzanie zasobami to bardzo ważna cecha – pożyteczna zarówno w naszym prywatnym życiu, jak i w życiu firmy. Szukanie opłacalnych rozwiązań bywa czasochłonne, dlatego my w Centrum Papieru nie każemy naszym klientom szukać. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom z akcją „Dostawa gratis na wszystkie plotery.

Plotery

Przy zakupie drukarki wielkoformatowej koszt dostawy często podnosi znacznie koszt całkowity zakupu. Czy nie warto zaoszczędzić i zamiast płacić dostawcy, zainwestować pieniądze np. w świetne papiery Imprime do drukarek wielkoformatowych? My w Krakowie umiemy doceniać gospodarność i oszczędność.

Plotery

Specjalnie dla klientów Centrum Papieru wprowadzamy opcję bezpłatnej dostawy przy zakupie plotera Canon, Epson albo HP. Producentów przedstawiać nie trzeba, te marki są synonimem najwyższej jakości. My, jako partner tych wiodących marek, mamy możliwość dostarczenia Państwu najlepszego sprzętu, pochodzącego z oficjalnych źródeł.

Kurier

Bardzo dbamy o to, by negocjować z dostawcami najlepsze ceny dla naszych klientów. Dlatego z przyjemnością dajemy opcję darmowej dostawy przy zakupie drukarek wielkoformatowych, rozwiązań zarówno dla architektów, projektantów, geodetów (CAD/GIS), jak profesjonalnej oferty dla tych, którzy zajmują się drukiem wielkoformatowych fotografii.

Dodatkowa oszczędność, to obecnie nawet 139 zł.

 

Naszym klientom oferujemy oczywiście kompleksową obsługę. Zaproponujemy zawsze optymalne rozwiązania przy zapotrzebowaniu na tusze, media do druku, papiery fotograficzne, papier w roli CAD/GIS i wiele innych. W każdej chwili możecie Państwo liczyć na inne, atrakcyjne promocje, a także na wyjątkową jakość – usługi i asortymentu.

Zastanawialiście się Państwo nad zakupem plotera? Czas podjąć decyzję i...

 

...zadzwonić do nas      12 411 94 96 wew. 4
         
napisać emaila     plotery@CentrumPapieru.pl
         
lub zamówić online     www.CentrumPapieru.pl

 

 


Poznaj markę: Centrum Papieru