Wymarzone drukowanie

 

 

Wymarzone drukowanie

Macie drukarkę, ale irytuje Was, że nie możecie jej wykorzystać do wszystkiego, co Wam jest potrzebne? Macie konkretne oczekiwania, ale wydaje Wam się, że musielibyście kupić sprzęt wielkości konkretnej szafy? Chcecie drukować na różnych rodzajach papieru, tak żeby nic Was nie ograniczało? Nie macie ochoty na poświęcanie czasu i pieniędzy na konserwację? Nie lubicie długo czekać na wydruki? Macie dość skomplikowanego ustawiania dwustronnego drukowania?

Nie, Wasze oczekiwania nie są wcale wygórowane. To wszystko to standard dla kogoś, kto ceni swój czas, dba o jakość i po prostu lubi dobre rozwiązania. A Centrum Papieru, odpowiadając na te potrzeby, przedstawia urządzenie wielofunkcyjne HP PageWide Pro 477dw (D3Q20B#A80).

 

HP PageWide Pro 477dw HP PageWide Pro 477dw HP PageWide Pro 477dw

 

Ten sprzęt umożliwia skanowanie dwustronne bezpośrednio do wiadomości e-mail oraz chmury. Umożliwia zarządzanie zadaniami z ekranu dotykowego o przekątnej 10,9 cm (4,3 cala), drukowanie z urządzeń przenośnych dzięki technologii Wi-Fi Direct i NFC Touch-To-Print, do którego nie potrzeba sieci. Działa niezawodnie i nie ma niepotrzebnych przestojów w pracy.

Nie zagraża środowisku naturalnemu. Oszczędza energię. Umożliwia poufność - dzięki możliwości zabezpieczenia dokumentów kodem PIN nie dostaną się one w niepowołane ręce. To urządzenie ma tyle zalet, że można o nich opowiadać godzinami. Konsultanci Centrum Papieru chętnie to zrobią. Nie zwlekajcie, przekonajcie się, że jedno urządzenie może mieć wszystko, o czym marzycie.

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

Poznaj markę: HP