Tonery Imprime

 

 

Tonery Imprime

Bardzo nas cieszy, że rodzina Imprime ma coraz więcej miłośników. Udało nam się stworzyć zamienniki zupełnie nowej jakości, do których nie mają zastrzeżeń najbardziej wymagający klienci. Tonery Imprime dowodzą, że podział na drukowanie domowe i służbowe nie ma już właściwie racji bytu – profesjonalizm i świetna jakość są teraz dostępne w każdych okolicznościach. Nie trzeba już dzielić druku na wersję roboczą i oficjalną.

Problem z drukiem – takie określenie odchodzi do lamusa. Przynajmniej my w Centrum Papieru coraz rzadziej już o nim słyszymy. Wiemy, że w pracy chodzi o koncentrację na rzeczach ważnych, a nie niepotrzebnych problemach.

W proponowanym zestawie są 2 czarne tonery 100% NOWY do HP imCE285A (2 x 1600 kopii). Są do zastosowania w drukarkach:

Toner zamiennik imCE285A do drukarek HP:

HP LaserJet Pro P1102 (CE651A)
HP LaserJet Pro P1102w (CE657A)
HP LaserJet Pro M1212nf (CE841A)
HP LaserJet Pro M1217nfw (CE844A)
HP LaserJet Pro M1132 (CE847A)

A że lubimy, gdy jest miło, dorzucamy do tej jakości dostawę gratis.
O inne zamienniki pytajcie nas o każdej porze.

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

5 lat gwarancji!

Imprime znaczy drukuj!

Imprime to seria produktów specjalnie wyselekcjonowanych, by spełnić Państwa wymagania. Wspieramy zarówno drukujących służbowo jak i pasjonatów przenoszących obraz na papier. Dokładamy wszelkich starań, by materiały niezbędne w tym procesie pozwalały skupić się na pracy a proces drukowania przebiegał bezproblemowo.

Jesteśmy partnerem na którego można zawsze liczyć! 
Imprime to skrupulatnie dobrany wachlarz produktów takich jak, zamienne tusze do drukarek, tonery do drukarek, papiery fotograficzne, papier w roli do ploterów, które polecamy bazując na własnym wieloletnim doświadczeniu.

 

 

 


Poznaj markę: Imprime