Portret idealny

 

Tecco

Portret idealny

Portret to nie jest zwyczajne malowidło. Od wieków o portrety dbano szczególnie: najlepiej, by wykonał je mistrz pędzla, na doskonałym płótnie, świetnymi farbami. Na portrety czekano długo, ze świadomością, że odzwierciedlenie wizerunku to bardzo poważne zadanie. Malowanie portretu było rodzinnym świętem, a samo dzieło było przekazywane z pokolenia na pokolenie. W końcu to tylko na podstawie portretu kolejne generacje mogły się dowiedzieć, jak wyglądali przodkowie.

Dziś aby mieć portret doskonały nie trzeba koniecznie artysty malarza, ale jakość fotografii, na którym wizerunek jest uwieczniony, ma taką samą wagę. Jednak samo zrobienie fotografii, doskonałe oko fotografa, operowanie światłem i barwami to nie jest jeszcze sukces. O tym możemy powiedzieć, gdy to wszystko odda świetny papier.

Tecco

Polecamy papier TECCO Professional Portrait Pearl Gloss 248g PPG250, który uzyskuje balans pomiędzy perłą a papierem błyszczącym. Ma satynowe wykończenie i jest najbliższy temu co możemy nazwać popularną odbitką fotograficzną, pod względem faktury ale i gramatury papieru. Biel na wydrukach ma idealny odcień, a jednocześnie niewielka ilość optycznych wybielaczy zapewnia jej niezwykła trwałość.

To papier, który zasługuje na to, by zachować na nim najpiękniejsze chwile.

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 


Poznaj markę: Tecco