Krakowska Karta Rodzinna i Karta Dużej Rodziny

 

Jak wykorzystać Krakowską Kartą Rodzinną i Kartę Dużej Rodziny w Centrum Papieru?

Większa rodzina to duże szczęście i większe potrzeby. Kupując produkty, z których korzysta więcej osób, szczególnie trzeba zwracać uwagę na ich wydajność, zależącą przede wszystkim od jakości. Dlatego Centrum Papieru, rozumiejąc te potrzeby, proponuje posiadaczom Krakowskiej Karty Rodzinnej i Karty Dużej Rodziny możliwość zakupu materiałów eksploatacyjnych do druku z 10% procentowym rabatem.

Przy zamówieniu internetowym prosimy o wpisanie w uwagach do zamówienia odpowiednio: Krakowska Karta Rodzinna lub Karta Dużej Rodziny oraz o podanie numeru karty.

 

Karta Dużej Rodziny Krakowska Karta Rodzinna

 

Rabatem objęliśmy produkty, z których jesteśmy szczególnie dumni: te firmowane logo Imprime, naszej marki, znanej coraz szerszemu gronu klientów. Są to m.in. zamienne tusze i tonery oraz papiery, kalki, płótna w roli – bo wiemy, że to rozwiązanie w każdej rodzinie okazuje się bardzo praktyczne.

Ponadto proponujemy papiery marki DoubleA w różnym formacie: papier A4 premium, papier A3 premium, papier A5 premium, papier A4 Smartist, a także pełen asortyment z oferty marki Tecco, w tym papiery fotograficzne – bo większa rodzina to wiele chwil wartych uwiecznienia.

W Centrum Papieru posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej i Karty Dużej Rodziny zawsze mogą skorzystać z przywileju atrakcyjnych cen przy zakupie materiałów biurowych i szkolnych. Zapraszamy!

 

 


Poznaj markę: Centrum Papieru