Monitor NEC E221N - pracuj i szanuj zdrowie

 

Niewiele jest już zawodów, w których ważnym ogniwem, łącznikiem i narzędziem pracy nie byłby komputer. Na jednych stanowiskach korzystanie z niego zajmuje mniej czasu, na innych monitor komputera to okno na świat przynajmniej przez osiem godzin. W takich wypadkach użytkownicy zwracają uwagę na wygodę korzystania i pracy, ale często zapominają, że oprócz parametrów technicznych powinni zwrócić uwagę również na swoje zdrowie. A właściwie to ono powinno być priorytetem.

 

Nec E221N Nec E221N

 

Praca przy monitorze obciążą wzrok i kręgosłup. Nigdy dość przypominania, że w przypadkach stałej pracy przy komputerze, zgodnie z zaleceniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej, obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie przerw pracownikom po każdej pełnej godzinie pracy przy komputerze. Muszą oni mieć możliwość zmiany pozycji. To też ważne dla ich wzroku. I tu nie ma znaczenia, na jak świetnym sprzęcie pracują. Jednak aby eliminować jak najwięcej negatywnych czynników w trakcie pracy, warto z rozwagą dobierać sprzęt.

 

Low Blue Light Plus Flicker Free LED Backlight TCO NaViSet

 

Centrum Papieru, w trosce o jakość pracy i zdrowie użytkowników oferuje monitor NEC E221N (22") 60004224, którego zaletą jest nie tylko interesujące wzornictwo, niezawodność i produktywność, ale również dbałość o zdrowie dzięki technologii Blue Light Plus chroniącej oczy i zapewniającej komfort pracy. To rozwiązanie odfiltrowuje szkodliwe emisje niebieskiego światła, eliminuje migotanie, chroni przed zaćmą. Jednocześnie monitor oddaje rzeczywiste barwy. Wygodna regulacja to ukłon w stronę właściwej postawy ciała przy pracy. Pamiętajmy, że monitor i każdy inny sprzęt można wymienić w dowolnym momencie, ale zdrowie mamy tylko jedno.

 


 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Nec