Myśl ekologicznie z Centrum Papieru

 

 

Myśl ekologicznie z Centrum Papieru

Z każdym rokiem świadomość konieczności stosowania ekologicznych rozwiązań jest coraz większa. Przejawem odpowiedzialności za otoczenie jest nie tylko uczestniczenie w spektakularnych akcjach i manifestacjach. Ekologiem można być w zaciszu swojego domu lub biura. Wystarczy po prostu świadomie wybierać i użytkować produkty, z których korzystamy w pracy.

 

Nec E221N Nec E221N

 

Przede wszystkim warto sprawdzać, czy materiały, z których zrobiony jest nasz sprzęt, odpowiadają technologiom ekologicznym. Centrum Papieru oferuje monitory z takich materiałów np. monitor NEC E221N (22") 60004224. Warto się zainteresować, jaka jest energooszczędność sprzętu.

HP OfficeJet 7612 HP OfficeJet 7612 HP OfficeJet 7612

W przypadku urządzenia wielofunkcyjnego HP Officejet 7612 Wide Format eAIO (A3+), jakie jest w ofercie Centrum Papieru, można zaoszczędzić nawet 40% energii, zaś atramentowe wkłady HP można poddać łatwemu recyklingowi. Producent uczestniczy w programie HP Planet Partners umożliwiającym zwrot i recykling oryginalnych wkładów drukujących HP w 47 krajach, terytoriach i regionach w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Południowej.

 

Imprime

 

Ważny jest też rodzaj papieru, jakiego używamy. Warto znać dobrze jego producenta i wiedzieć, że świetna jakość wyeliminuje na przykład konieczność powtarzania wydruków. W związku z tym polecamy całą linię papierów Imprime, bo są po prostu niezawodne. Analizując każdą ofertę, warto zwrócić uwagę na to, czy poszukiwany produkt spełnia wymagania ekologiczne, a w Centrum Papieru, dobierając dla Państwa asortyment, szczególnie zwracamy na to uwagę.

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Centrum Papieru