CANON imagePROGRAF iPF670 + komplet tuszy

 

 

Do każdej zakupionej w Centrum Papieru drukarki wielkoformatowej CANON imagePROGRAF iPF670 (bez podstawy), oprócz standardowego zestawu tuszy, dołączamy dodatkowy zestaw tuszy (6 szt.) CANON PFI-107 o pojemności 90 ml każdy.

Skorzystaj z tej wyjątkowej i ograniczonej czasowo promocji!

Nie zwlekaj kup CANON imagePROGRAF iPF670 jeszcze dziś!

Promocja trwa do: 31.08.2017

 

Tusze Canon

 

CANON imagePROGRAF iPF670

 

  • Szybsze drukowanie dużej liczby stron
  • Kompaktowa konstrukcja do 24" wydruków
  • Lepsza jakość rysunków CAD i zgodność z językiem HP-GL/2
  • Pięciokolorowy system atramentów LUCIA
  • Nowy atrament amarantowy umożliwiający lepsze odwzorowanie kolorów
  • Zbiorniki z atramentem (130 ml) z możliwością wymiany podczas pracy
  • Oprogramowanie Direct Print & Share
  • Gotowa do pracy w chmurze
  • Narzędzia rozliczeniowe

Canon imagePROGRAF iPF670

Duża wydajność

Osiągnij nowy poziom wydajności dzięki kompaktowej, pięciokolorowej drukarce wielkoformatowej Canon imagePROGRAF iPF670, która umożliwia szybsze drukowanie. Dokument formatu A1 w trybie kopii roboczej można wydrukować w przeciągu zaledwie 28 sekund. Bardziej efektywna praca jest możliwa także dzięki nowej funkcji skrótów do obsługi drukowania w programie Direct Print & Share, co znacznie ułatwia pracę użytkownikom. Narzędzie to pozwala tworzyć skróty do najczęściej używanych ustawień drukowania, a następnie drukować dokumenty poprzez przeciąganie i upuszczanie plików na ikony skrótów.

Wyjątkowa jakość i dokładność

System 5-ciu atramentów barwnikowych i pigmentowych Canon PFI-107 pozwala uzyskać bardzo ostre i cienkie linie. Dokładność na poziomie +/-0,1% i minimalna szerokość linii równa 0,02 mm gwarantują precyzję wydruku. Nowa formuła atramentu amarantowego drukarki iPF670, obejmująca jeszcze szersze spektrum odcieni, zapewnia bardziej żywe kolory na rysunkach CAD i GIS, a także lepszą jakość czerwieni w tekście i grafice - na plakatach i materiałach dla punktów sprzedaży.

Gotowość do pracy w chmurze

Oprogramowanie imagePROGRAF Direct Print & Share pozwala zwiększyć wydajność i usprawnić robocze cykle drukowania, a ponadto umożliwia drukowanie dokumentów w wielu różnych formatach bez konieczności uruchamiania dodatkowych aplikacji. Rozwiązanie umożliwia integrację oprogramowania PosterArtist, przesyłanie i pobieranie plików w celu błyskawicznego udostępniania i łatwy dostęp nawet z urządzeń przenośnych. Oznacza to m.in. możliwość drukowania z iPada za pomocą używanej aplikacji.

Ekonomiczne i wydajne

Wbudowany monitor stanu ułatwia zarządzanie kosztami drukowania. Dostępna funkcja rozliczania pozwala na gromadzenie dzienników zadań i automatyczne obliczanie kosztów pod kątem zadania lub okresu czasu. Wybór trybu ekonomicznego, który idealnie nadaje się do drukowania wersji roboczych dokumentów, pozwala na mniejsze zużycie atramentu.

Kompaktowa konstrukcja

Zwarta konstrukcja 24" drukarki Canon iPF670 pozwala lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Dzięki temu jest to doskonały model klasy podstawowej dla firm dysponujących ograniczoną przestrzenią i użytkowników, którym zależy na kompaktowej drukarce zajmującej mniej miejsca.

Stworzone do wymagających zadań

Drukarka iPF670 jest zgodna z językami HP-GL/2 i HP-RTL i umożliwia m.in. konfigurowanie palety i wirtualnego pisaka na potrzeby cykli roboczych CAD. Dołączone oprogramowanie obejmuje zoptymalizowany sterownik AutoCAD i wtyczkę Microsoft Office, która umożliwia bezpośrednie drukowanie z programów Word, Excel i PowerPoint.

 

Zadzwoń     12 411 94 96 wew. 4
         
Napisz emaila     plotery@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Canon