Co to jest kreatywność?

 

Kreatywność to jedna z najbardziej pożądanych cech. Chcemy mieć kreatywnych pracowników, współpracowników, najbardziej lubimy kreatywnych (czyli takich, z którymi nie sposób się nudzić, oraz takich, dla których słowo „problem” nie istnieje) znajomych. Kreatywność naprawdę ułatwia życie, dlatego rekomendujemy niewielki, ale niezwykle kreatywny sprzęt – drukarkę termosublimacyjną Canon SELPHY CP1200.

 

Canon Selphy

 

Czy wiecie, że nazwa drukarek wykorzystujących ciepło do przeniesienia barwnika, nie jest wcale poprawna? Wzięła się z nieprawidłowego pojmowania istoty termosublimacji: panowało przekonanie, że w procesie tym pominięty zostaje ciekły stan barwnika. Z czasem przekonano się, że tak nie jest, ale nazwy sprzętu już nie zmieniono.

Kreatywne urządzenie jest niewielkie, poręczne, a przede wszystkim radzi sobie w każdej sytuacji i z każdym zadaniem. Zajrzyjcie tutaj. Śmiało stwierdzamy, że z drukarką Canon Selphy już nic nie musicie, a właściwie wszystko możecie. To kolejna fantastyczna zdobycz technologiczna, która będąc odzwierciedleniem kreatywności pomysłodawców, pobudza kreatywność użytkowników.

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 

fot. pixabay

 


Poznaj markę: Canon