Jak schować drukarkę do kieszeni?

 

Drukarka wielkości telefonu, którą możesz zabrać wszędzie, to świetny pomysł dla miłośników portali społecznościowych, aktywnych użytkowników Internetu, wielbicieli tabletów. Udostępnianie i publikowanie to już jakby za mało – dzięki drukarce HP Sprocket Photo Printer (2"x3") drukowanie stron internetowych, fotografii z serwisów społecznościowych, ale także dokumentów i wszystkiego, co mamy potrzebę w danym momencie wydrukować, jest banalnie proste. Specjalne aplikacje umożliwiają dostosowywanie zdjęć do wydruku, a bezprzewodowa łączność pozwala na wspólne drukowanie w sieci. A może stoicie właśnie przed koniecznością wyboru prezentu dla młodych rodziców, małżonków, nastolatka albo po prostu gadżeciarza? Drukarka Sprocket Photo Printer to świetny pomysł. Zapytajcie o nią konsultantów z naszego Centrum Papieru, w którym pojawią się niebawem. Dla osób, które cenią czas, doceniają niepowtarzalność chwili, lubią nowoczesne i praktyczne rozwiązania to prezent wręcz idealny. Jakie wymiary ma niepowtarzalny moment? To 5 na 7,6 cm – fotografie w sam raz, by zatrzymać to, co ulotne i najpiękniejsze.

 

 

HP Sprocket

 

Bezprzewodowe drukowanie

Zdjęcia robimy w każdej sytuacji – bardzo dobre aparaty, jakie mamy w telefonach, pozwalają na uwiecznianie ważnych chwil bez konieczności posiadania przy sobie dodatkowego sprzętu. Czy jednak przeglądając potem albumy w telefonach, nie mamy wrażenia, że te zdjęcia w pewnym sensie umykają? Można je szybko zrobić i szybko udostępnić w wirtualnej przestrzeni, ale jednocześnie szybko tracą one swój urok.

Planujemy wtedy zazwyczaj, że wywołamy je lub wydrukujemy, ale brak nam na to czasu albo trudno nam się zorganizować. Każdy z nas ma ten sam problem. Dlatego już teraz polecamy nową, przenośną i bezprzewodową drukarkę HP Sprocket Photo Printer (2"x3"), którą Centrum Papieru już za chwilę będzie miało w swojej ofercie.

 

HP Sprocket

 

Ten niewielki i niezwykle poręczny sprzęt umożliwia drukowanie zdjęć ze smartfonów. Można je mieć w drukowanej wersji natychmiast, a specjalna aplikacja umożliwia dostosowanie zdjęć do wydruku. To niewątpliwie duże udogodnienie, ale przede wszystkim szansa na to, by wszędzie móc zostawić fotograficzną pamiątkę.

 

HP Sprocket


Poznaj markę: HP