Dlaczego warto przedłużyć gwarancję na sprzęt?

 

Drukarki, plotery, komputery, monitory – to sprzęty codziennego użytku dla wielu z nas. Często ich zakup to istotna inwestycja w firmę – plotera nie kupuje się jak długopisu. O urządzenia, dzięki którym możemy wykonywać swoją pracę, warto szczególnie dbać. Chodzi tu oczywiście o odpowiednie użytkowanie i konserwację, ale także o możliwości związane z rozszerzeniem gwarancji i ubezpieczeniem sprzętu. Odciąż swój zespół IT od konieczności napraw sprzętu w Twojej firmie. Pozwól, aby naprawą drukarki zajął się wykwalifikowany serwisant. Zapewnij sobie użytkowanie bez obaw o usterkę na długie lata.

HP CarePack

Rozszerzając umowę serwisową uzyskasz wiele korzyści. Pakiety przedłużające standardową gwarancję do 3 lat to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie użytkowanie maszyny bez obaw przed przestojami w optymalnie długim czasie. Zapewnij sobie m.in. błyskawiczny serwis urządzenia nawet w następnym dni roboczym.

Dla tych, którzy wolą cieszyć się spokojem przed usterką drukarki na dłużej proponujemy przedłużenie umowy serwisowej do 4 lat. W tym przypadku HP ma przygotowanych wiele pakietów CarePack, wśród których na pewno znajdziesz pakiet do swojej drukarki.

Standardową gwarancję HP możesz przedłużyć maksymalnie do 5 lat. Zatem jeśli planujesz używać drukarkę przez bardzo długi czas, warto jest zakupić tego typu rozszerzenie gwarancji.

Jeśli chcesz przedłużyć gwarancję koniecznie dokonaj zakupu pakietu HP CarePack nie wcześniej niż w trakcie ostatnich 90 dni bieżącej ochrony i nie później niż 30 dni po upłynięciu bieżacego okresu ochrony Twojego urządzenia. Polisa serwisowa HP CarePack ma w Centrum Papieru atrakcyjną cenę w porównaniu z średnią ceną rynkową, więc nie zwlekaj.

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: HP